Ruža pre nevestu
Instagram/kristofko/tomas_tarr

Práve dnes večer bude na Markíze odvysielaná posledná dvanásta časť šou Ruža pre nevestu. V semifinále vypadla Tereza, ktorá sa s potenciálnym ženíchom rozlúčila s plačom. Mirka si však počas ceremoniálu musela vypočuť slová, ktoré ju zamrzeli. To, ako vnímala Tomášove vyznanie Petrane, prezradila pre Nový čas pre ženy.

Mirku zo šou Ruža pre nevestu to v semifinále zamrzelo

V semifinále baby Tomáša zobrali na romantické rande vo svojom meste, kde vymysleli vlastný program. Všetky tri sa v 11. epizóde s podnikateľom dobre bavili a očividne sa na rande cítili, akoby s ním už naozaj tvorili pár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Na ceremónii ako prvá dostala ružu Mirka. Tomáš jej poďakoval za krásny zážitok v Košiciach, kde mu predviedla aj svoj krasokorčuliarsky talent, ktorým ho absolútne odrovnala. Vyzdvihol aj jej cieľavedomosť a lásku k zvieratám.

„Už viem, čím si si musela prejsť a aké to bolo pre teba náročné, čo si musela obetovať, aby si dosiahla svoje ciele. Už rozumiem, prečo si taká cieľavedomá. Páči sa mi, že máš dobré srdce a tvoja energia, to je niečo úžasné. A naozaj ma baví, aká si inteligentná, pretože podľa mňa inteligencia je veľmi sexi,“ povedal.

Druhú a zároveň poslednú ružu Tomáš daroval Petrane a takmer jej pri tom vyznal lásku. „Pri nikom som sa necítil tak prirodzene a tak sám sebou ako s tebou. A aj ako pár vyzeráme celkom dobre a mohli by sme toho spolu veľa dokázať,“ priznal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Tarr (@tomas_tarr)

„Mne samozrejme vtedy vyhŕkla slza, lebo to bolo naozaj veľmi krásne, čo mi povedal. A potom sa mi hneď stiahla, keď som počula, čo povedal Petrane. Pretože to, čo povedal jej, bolo určite osobnejšie, takže ma to v daný moment určite zamrzelo,“ priznala Mirka pre Nový čas pre ženy.

Zdroj: Nový čas pre ženy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News