unsplash.com

Milujem jedného muža. Jeho láska je pre mňa veľmi dôležitá a predsa ona nie je to z čoho žijem. Ona je to, prečo každý deň vstanem s pocitom tak krásnym, keď pri srdci hreje ma nádej. Nádej, že jedného dňa budem jeho pani manželkou, jeho polovičkou, pýchou a navždy milujúcou priateľkou.

Nedávno mi tento muž na jednu z mojich mnohých otázok odpovedal nádhernými slovami. „Veľmi ťa ľúbim a budem ľúbiť už len teba. Do konca života chcem bozkávať len tvoje pery, milovať už len tvoje telo a vstávať s pohľadom na teba. Už teraz viem, že ty budeš matkou našich deti.“ Tieto slova zahriali moju dušu a srdce mi v hrudi tancovalo láskou. Milovať a cítiť, ako sa tá istá láska vracia ako bumerang.

zdroj: pexels.com

Tento muž s jeho láskou dáva mi pocit bezpečia, šťastia, je mojim útočiskom v čase, keď neviem nájsť tú správu z ciest. S ním zabúdam na zhon a každodenné trápenie. Je mojim najväčším a najlepším darom aký mi Boh mohol poslať do cesty. Je jedinou možnosťou a zároveň najjednoduchšou voľbou. Aj preto chcem stáť vedľa neho, držať ho za ruku a kričať do celého sveta, ako veľmi ho milujem. Pomáhať mu správne sa rozhodnúť, starať keď bude chorý, byť mu oporou v zlých a ťažkých chvíľach a tiež chcem byť tá, ktorá bude prvá pri jeho víťazstvách.

Zároveň je ťažké a odvážne sľúbiť jednému človeku vernosť na celý život. Tej predstavy sa samozrejme trochu bojím, no neskôr, keď nad tým rozmýšľam si uvedomujem, že nič iné nechcem viac. Byť vernou a silnou polovičkou s láskavým srdcom. Nespadnúť v pokušení a nezatriasť sa pri jednom údere. Ak však vieme, čo chceme nebude ťažké v skúškach lásky obstáť s pevnou vôľou.

S fyzickou láskou to je podobné. Prežívať chvíle plné vášne a túžby. Táto láska prehĺbi a zväčší lásku, ktorou naozaj milujem a v srdci cítim. Nežné dotyky, bozky a silný závan túžby, keď dve telá, splynú v jedno. Nádherná predstava. Len s ním chcem prežívať to každú noc či deň, pretože ho celým srdcom milujem.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating