Instagram/murawskaphoto

Po popularite a obľúbenosti túžia najmä dospievajúce dievčatá, ktoré chcú byť žiadané. Medzi rodinou, priateľmi, v škole a aj na sociálnych sieťach. Hoci si o sebe môžeš myslieť, že si staršia a nie si moc populárna, dnes ťa vyvedieme z omylu.

Tieto znaky ti odhalia, že si medzi ľuďmi obľúbená a majú ťa veľmi radi.

Všetci ťa pozývajú na spoločenské akcie

Aj keď minulý rok v spoločenských udalostiach zaostával, vždy sa našiel niekto, kto ťa pozval na chatu, na spoločný víkend, na výlet alebo niekam na vonkajší koncert. Pred pandémiou to bolo podobné – jedna pozvánka sem, druhá tam a tretia až do zahraničia. Nevedela si, na ktorú akciu skôr povedať áno. Jednoznačný znak obľúbenosti, pretože ťa chcel mať každý na svojej akcii.

Keď rozprávaš, ostatní ťa počúvajú

Neskáču ti do reči, nechajú ťa dohovoriť, počúvajú ťa so zatajeným dychom a po monológu ti kladú otázky na danú tému. Môžeš si byť istá, že ťa ľudia majú radi a si obľúbená. Ak by to tak nebolo, bola by si pre nich vzduch a vôbec by ťa nepočúvali.

Vždy máš informácie ako prvá

Každý chce, aby si bola informovaná. Nikto na teba nezabudne a všetko dostaneš naservírované na tácke. Vieš o všetkých kuriozitách, ktoré sa udejú vo vašom meste/dedine aj vtedy, keď si týždeň na dovolenke. Ľudia ťa majú radi, preto nechcú, aby ti akákoľvek informácia ušla.

Minimálne jednému kamarátovi môžeš zavolať kedykoľvek

Dôležitý znak, ktorý ti prezradí, že si obľúbená a na ľudí, ktorých máš okolo seba, sa môžeš spoľahnúť. Keď sa ti niečo stane a ty môžeš zavolať minimálne jednému kamarátovi, aby po teba prišiel, aby ťa utešil, aby ťa odviezol, aby ťa zabavil alebo aby išiel s tebou na dovolenku. Pokiaľ ťa majú priatelia radi, v takýchto situáciách sa na teba nevykašlú.

Čo však robiť, ak nie si obľúbená?

Stav na moderné oblečenie. Nenos vyťahané rifle a tričká, ktoré ti nesedia alebo vyzerajú, že sa roky neprali. V tomto období siahni po letných šatách, pekných sandálikoch a modernom klobúku. Chlapi sa za tebou budú otáčať.

Buď informovaná o aktuálnom dianí, nezaostávaj, a aj keď ťa aktuálne dianie nezaujíma, nájdi si ráno minimálne 5 minút na to, aby si zistila, čo sa včera stalo. Vďaka tomu ťa budú ľudia počúvať, pretože budú naučení, že u teba nájdu čerstvé novinky.

Pokorne rozprávaj o svojich úspechoch. Nikto sa nechce priateliť s niekým, kto nič nedokázal a je lenivý. Keď začneš ľuďom rozprávať o tom, kto si a čo si dokázala, oveľa jednoduchšie si nájdeš priateľov, ktorí ťa budú mať radi a vždy u nich nájdeš podporu a rešpekt.

V žiadnom prípade neohováraj ľudí. Samozrejme, existujú priateľstvá a skupiny „obľúbených dievčat“, ktoré sú založené práve na tom, no to nie je cesta. Jedine krátkodobá. Ak chceš byť skutočne obľúbená a chceš, aby ťa ľudia mali radi, buď milá a správaj sa k ľuďom pekne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife