unsplash.com

Spoločne ten vytúžený cieľ nájdeme.

Každý deň si kladieme otázku, čo je správne. Hľadáme tú správnu cestu pre nás, v ktorej nebudeme plní strachu a obáv z budúcnosti.

Hľadáme pokoj a šťastie, pričom zabúdame, že je dôležité občas padnúť, aby sme potom mohli vstať a ďalej kráčať.

Vyberáme si najľahšiu cestu, pretože sa bojíme bojovať, bojíme sa ukázať akí sme zraniteľní a možno si kladieme otázku, či nie je tá najľahšia cesta aj tou najsprávnejšou. Bolo by to až príliš jednoduché a v cieli by neprišlo potešenie. Nie cieľ je dôležitý, ale cesta je cieľom. Cesta, kde treba bojovať, mať odvahu robiť rozhodnutia a prežiť trápenia.

Som odhodlaná bojovať každý deň za všetko, čo aspoň čiastočne naplní moje srdce.

Bojovať za lásku, ktorú cítim, bojovať za šťastie, ktoré vidím vo svojej budúcnosti, bojovať za úspech. Ale nie sama. Chcem si vybrať správnu cestu, ale len s tebou. Kráčať po tej ceste a zdolávať prekážky, trápenia, zdieľať spoločné úspechy a každodenné šťastie. Ale len ak budeš chcieť. Máš možnosť slobodne sa rozhodnúť, ktorou cestou pôjdeš, do ktorého smeru zabočíš.

Neviem ti zaručiť, že každý deň uvidíš žiarivé západy slnka, ale viem ťa uistiť, že každý deň pocítiš nehu mojej dlane, veľkosť môjho srdca a nekonečnú lásku v mojich očiach.

Budeme spolu kráčať po tej ceste, kde sa všetko dá vyriešiť, kde sa netreba báť, kde všetky prekážky budú len kameňom, o ktorý sa môžeme len potknúť.

A kam pôjdeme?

Neviem, možno sa tá cesta nikdy neskončí, a my nikdy nenájdeme cieľ. A možno pochopíme, že to ani nie je dôležité. Pokiaľ na tej ceste stretneme spoločné šťastie a odvahu sľúbiť si, že každý deň bude pre nás vždy výnimočným. Pochopenie, že nie všetko ide ako scenár vo filme.

Oporu, o ktorú sa môžeme oprieť, keď už budeme so silami na konci. Pretože to je v živote dôležité. Nájsť človeka, pri ktorom všetky trápenia sú len kvapkou v mori, kedy všetky bolesti zmiznú, keď si spomenieme na tie výnimočné chvíle, ktoré sme so smiechom a láskou spolu prežili.

Ak sa budeš ty usmievať, budem sa aj ja. Ak sa budeš ty trápiť, budem sa aj ja. Ak ty padneš, padnem aj ja. Ale verím, že spoločne to všetko prejde, každé trápenie, každý pád, všetky obavy.

Pretože, jeden druhému máme čo ponúknuť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating