Všetci poznáme vzťahy, ktoré ani neregistrujeme. Ktoré ani nevidíme a nevenujeme im pozornosť. Nie preto, že by neboli dobré, ale preto, že je to tak dobré, že nemôžeme uveriť, že je to skutočné.

A ty si nebol výnimka.

Keď sme sa prvýkrát stretli, nehľadala som nič hlbšie. Myslela som si, že si ako všetci ostatní, aj keď som nevedela z akého dôvodu si sa ocitol v mojom živote. No začala som dúfať v niečo viac.

A zrazu som bola s tebou a ty si bol so mnou. A vtedy to bola jediná vec, ktorá dávala zmysel. Volaj to ako chceš, šťastie alebo správne načasovanie, neviem, no funguje to.

Vždy rozpadnuté kúsky sa pozbierali a pasovali k sebe. A všetci tí ľudia, ktorí boli pred tebou a predo mnou nič neznamenali. Zamilovať sa do teba nebolo žiadne rozhodnutie a nebola to ani žiadna voľba. Stalo sa to jednoducho bez varovania a bez rozmýšľania.

Nemôžem povedať, že som to čakala, ale som rada, že si prišiel do môjho života. Konečne mi to dáva zmysel – všetky tie vzťahy, ktoré nevyšli. Všetky tie hádky o nepodstatné veci. Všetky vyplakané slzy pre mužov, ktorí neboli tí praví len preto, aby si mohol prísť ty.

No teraz, po prvýkrát, mám pocit, že sa môžem z niečoho tešiť. Že niečo, čo robím má zmysel. Dokonca aj vtedy, ak to nebude trvať večne, aj keď sa možno naše srdcia premenia na kameň, som ochotná teraz všetko obetovať len preto, aby som bola s tebou. Len preto, aby sme si mohli navzájom vychutnávať našu lásku. Teraz. Tu v tomto okamihu. 

Možno to znie moc romanticky a moc idealisticky. No prvýkrát mám naozaj pocit, že tá láska pramení z môjho srdca, že je skutočne úprimná a čistá.

S tebou mám pocit, že nikdy nespadnem. Pretože s tebou sa cítim akoby som lietala. 

A chcem, aby si vedel, že nemám v úmysle ťa nikdy stratiť. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.