Unsplash/Mahkeo

Počkaj si na muža, ktorý bude vedieť, ako sa má k tebe správať. Že si zaslúžiš jemný a milovaný prístup.

Počkaj si na muža, ktorý ťa bude milovať tak, ako slnko miluje svitanie. Pre ktorého budeš jeho slnko, vďaka ktorému bude mať vždy lepší deň.

Počkaj si na muža, ktorý bude vedieť, čo všetko si zaslúžiš. Zaslúžiš si toho naozaj veľa. V tvojich očiach sa nachádzajú drahokamy, ktorými sa vieš dívať tak úprimne, že naozaj žiaden muž neodolá. No ty si počkaj na toho jedného, ktorý sa bude správať ako gentleman. Bude vedieť, kedy ťa má nazvať dámou a pochváliť ti šaty. No na druhej strane bude vedieť aj to, kedy ťa má nazvať zvodnou a pochváliť ti negližé.

Počkaj si presne na toho muža, ktorý ťa bude chcieť po zvyšok svojho života. Ktorý ti bude variť a piecť, pretože bude chcieť, až máš iba s ním sladký život.

Počkaj si na muža, ktorý bude chápať, čím všetkým si si prešla a preto ťa bude nosiť na rukách. Bude ťa strážiť ako oko v hlave, no nechá ti voľnosť na to, aby si mohla robiť to, čo ťa baví a pri čom sa cítiš sama sebou.

Počkaj si na muža, ktorý si bude chcieť s tebou vybudovať domov. Ktorý ti dá pocit bezpečia, ktorý ti dovolí sa schúliť do jeho objatia a ktorý bude vedieť, že by si za ním išla až na kraj sveta.

Počkaj si na muža, ktorý ťa bude milovať rovnako, ako ty jeho. Pri ktorom budeš cítiť, že váš vzťah je vyspelý, má budúcnosť a je v ňom úprimnosť. Presne na takýto vzťah si počkaj, pretože vtedy budeš vedieť, že si na správnom mieste.

Tento muž ťa bude milovať presne tým spôsobom, ktorým si zaslúžiš. Budeš pre neho jedinou a tou pravou. S tebou to nikdy nevzdá a všetky vaše spoločné dni budú naplnené láskou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating