Ak patríte s partnerom k párom, ktoré spolu radi trávia čas rôznymi aktivitami, potom máš určite hlavu v smútku z toho, že sa leto oficiálne skončilo. Je pravda, že počas neho sa toho dalo vymyslieť naozaj mnoho – výlety, kúpanie, festivaly, vonkajšie športové aktivity, no aj keď je vonku pochmúrne počasie, to ešte neznamená, že ste odkázaní iba na Netflix.

Stále si viete vymyslieť niečo, čím efektívne využijete spoločné chvíle. Toto sú naše tipy na istotu, tak sa nechaj inšpirovať.

Párové hry

Od tých spoločenských sa líšia tým, že sú určené pre dvojice vo vzťahu, ktoré si ich zahrajú medzi 4 očami. A nemáme tým na mysli tie „do postele“, aj keď aj vďaka nim viete zahnať večernú nudu. Využite ten čas na to, aby ste prehĺbili svoj vzťah a lepšie sa spoznali.

Budeš prekvapená, čo nové sa o svojej polovičke môžeš dozvedieť aj po rokoch. Spravte si príjemnú atmosféru a dávajte si navzájom otázky. Keď vám chýba fantázia, na internete ich nájdete množstvo.

zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Čas na kurzy

Keď vás počasie obmedzí na vnútorné aktivity, potom nie je vhodnejší čas na to, aby ste sa konečne venovali novým záľubám, pri ktorých sa môžete nie len zabaviť, ale aj niečo naučiť. Prihláste sa na jazykové kurzy, nech môžete v lete cestovať naplno, na tanečné kurzy, aby ste na plesoch zažiarili, či na niečo, čo vás oboch dlho lákalo.

Zbieranie gaštanov

Samozrejme, nezabúdajte ani na pohyb na čerstvom vzduchu. Stále občas vykukne slniečko, tak ho využite aspoň na prechádzku parkom, aby ste si užili pohľady na desiatky farieb, do ktorých sa obliekla príroda. Nazbierajte si gaštany, suché lístie či konáriky a vytvorte si z nich doma sezónne DIY dekorácie.

Spoločné kuchtenie

Ste zavretí doma? Skvelé, môžete to využiť aj na to, aby ste zlepšili svoje kuchárske schopnosti a spoluprácu pri tejto činnosti. Ušetrite peniaze a varte doma. A hlavne, z potravín, ktoré sú pre jeseň typické. Skúste jablkový koláč či dobroty z tekvice hokkaido.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.