instagram.com/xenia_gregusova

Víťazkou 12. série reality šou sa stala 21-ročná Xénia Gregušová. Sympatická Žilinčanka si získala priazeň divákov nielen počas účinkovania na statku, ale najmä po skončení šou. Sledovatelia na Instagrame jej pribúdajú doslova raketovou rýchlosťou.

Od ukončenia poslednej série Farmy ubehlo už pár týždňov a mladá učiteľka tanca v tanečnej akadémii Xénia si užíva pozornosť na sociálnych sieťach. Momentálne má už viac ako 115-tisíc followerov. Xénia im prináša pravidelné súťaže a okrem toho ich zásobí tanečnými videami.

Vidieť, že Xénia je veľmi šikovná a tanec má v krvi. Mladá kráska tak má najlepšie predpoklady k tomu, aby sa stala novou hviezdou Instagramu. Nebola by prvou (a určite ani poslednou) účastníčkou Farmy, ktorá sa práve na obrazovkách zviditeľnila, čo jej pomohlo v jej ďalšom živote.

Veď určite si pamätáš na Janu Hrmovú, Lulu Gachulincovú alebo Luciu Mokráňovú, ktorým zviditeľnenie pomohlo a dnes sú úspešné. Čo na Xéniu hovoríš ty? Držala si jej na Farme palce? Myslíš, že to dotiahne ešte ďaleko?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News