Alec Baldwin
Instagram/alecbaldwininsta

Posledný rok bol pre neho mimoriadne náročný. Určite si spomínaš na tragédiu, kedy Alec Baldwin pri natáčaní filmu nechtiac postrelil kameramanku, ktorá, žiaľ, zraneniam podľahla. Teraz sa jeho život začína meniť opäť k lepšiemu.

Na svojom Instagrame sa pochválil novinkou, že už čoskoro sa z neho stane 8-násobný otec. Jeho 38-ročná manželka Hilaria je tehotná a sama na svojom profile zverejnila video, ako túto správu povedali svojim deťom.

Dvojica pritom vychováva 6 spoločných detí, medzi ktorými nie sú veľké vekové rozdiely. 63-ročný herec má ešte jednu dcéru z predošlého manželstva s herečkou Kim Basinger.

Príchod bábätka bol prekvapením

„Po mnohých vzostupoch a pádoch v posledných rokoch nás čaká vzrušujúci vzostup a obrovské prekvapenie. Na jeseň príde ďalšie Baldwinito 💛. Boli sme si celkom istí, že naša rodina je kompletná, a toto prekvapenie nás nesmierne teší. Zdieľam s vami moment, keď sme to povedali deťom – ako vidíte, sú nadšené! Naše nové bábätko je veľmi svetlým bodom v našom živote. Je požehnaním a darom v takýchto neistých časoch,“ napísala na svojom profile Hilaria a jej manžel Alec jej slová tiež prezdieľal na svojom profile.

Určite si pozri toto krásne video, kde novinku prezradili svojim ratolestiam. Môžeš sa tešiť na nefalšovanú radosť. Gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia.

Zdroj: Instagram/alecbaldwininsta, Instagram/hilariabaldwin

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News