Sú to už 2 roky, odkedy si slávna herečka Sophie Turner a spevák Joe Jonas povedali svoje áno na obrade, ktorý sa konal vo Francúzsku, v malebnom zámočku Château du Martinay. Celý svadba bola údajne plná lásky, sĺz, romantiky a zábavy, no aj prísne tajná. Fanúšikovia sa teraz však dočkali niekoľkých, doteraz skrývaných, fotografií z toho veľkého dňa.

25-ročná herečka, ktorú ľudia spoznali vďaka úlohe v seriáli Game of Thrones a spevák, ktorého preslávila súrodenecká skupina Jonas Brothers, sa vzali najskôr v Las Vegas, na spontánnej a komornej svadbe. Tá vo Francúzsku už bola aj s množstvom hostí a všetkým, čo k tomu patrí.

Teraz stále zamilovaná dvojica oslavuje už druhé výročie manželstva, pričom sa rozhodli, že je čas ukázať svetu aj niečo z ich šťastného dňa. Obaja zverejnili na svojich sociálnych sieťach hneď niekoľko fotiek, ktoré zachytávajú momenty zo svadobného dňa. Nie len ich dvoch, ale aj nádherný zámok, kde to celé prebiehalo.

Na fotkách je nie len ich prvý tanec, ale aj nevesta s družičkami, ženích, ktorý spieva na oslave s bratmi, momentky z večera či luxusná svadobná torta. Dnes sú nie len manželmi, ale už aj rodičmi dcérky, ktorá sa im narodila minulý rok.

Čo povieš, nevyzeral ich svadobný deň ako z rozprávky?

Zdroj: Instagram/sophiet, Instagram/joejonas

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.