instagram.com/amandabynes.uk, amandabynesreal

Kedysi patrila k najobľúbenejším herečkám, dnes je zmenená na nepoznanie. Pred niekoľkými rokmi herečka Amanda Bynes hviezdila v romantických komédiách Ona je On, Čo to dievča chce alebo Snehulienka to má v paži, no sláva a šoubiznis ju dostali na úplné dno, kde podľahla drogám a stal sa z nej úplne iný človek.

33-ročná bývalá herečka to nemala v živote jednoduché. Aj keď spočiatku žila dokonalý život plný slávy, úspechu a peňazí, práve celé to pozlátko ju doviedlo k drogám a psychickým problémom. Amanda pribrala, prefarbila si vlasy a práve tieto fotky spred niekoľkých rokov sú dôkazom toho, ako dokáže závislosť zmeniť človeka.

Amanda ale podstúpila liečenie a nejaký ten čas strávila na odvykačke, ktorá jej vraj pomohla a odvtedy sa drog ani nedotkla. Napriek všetkému ale stále trpí bipolárnou poruchou. Koncom minulého roka ohlásila svoj comeback a zaregistrovala sa na Instagrame. Ako ale podľa fotiek vidieť, jej niekdajšia krása a pôvab sú preč a Amanda dnes vyzerá dosť strhane a len málokedy ju vidieť s úsmevom na tvári.

View this post on Instagram

Geisha girl vibes 💌

A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on

O to viac všetkých sledovateľov prekvapilo, keď pred pár dňami pridala fotku obrovského prsteňa na svojej ruke, ku ktorej napísala, že sa zasnúbila s láskou svojho života. Dovtedy nikto ani netušil, že s niekým randí. Neskôr ale ukázala aj svojho snúbenca, s ktorým sa údajne zoznámila na odvykačke a pár by mali tvoriť len pár mesiacov.

Aj keď tvrdí, že ide o lásku jej života, na fotkách sa, bohužiaľ, veľmi šťastne netvári. Veríme, že sa napokon všetko obráti k lepšiemu a Amanda znovu začne žiť život, ktorý ju bude napĺňať a robiť šťastnou. Každopádne, k zásnubám jej blahoželáme! 🙂

View this post on Instagram

Engaged to tha love of my life

A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on

View this post on Instagram

Lover

A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News