Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Chlap je úplne vo vytržení, keď prídeš v posteli s niečím novým. S*x predsa nie je len o klasike alebo o polohe odzadu.

Dnes ti prezradíme, po čom muži túžia pri uspokojovaní tam dole. Zaručene ho týmito nápadmi potešíš.

Častejšie ústami, než rukami

Každý muž by ti asi povedal, že takéto uspokojovanie miluje. No taktiež je pre chlapa dôležité, ako je vykonávané. Najčastejšie to chce ústami, keď vieš ísť hlboko a celá jeho pýcha je schovaná v tvojich perách a hrdle. Taktiež by si nemala zabudnúť na zmyselný pohľad, ktorý dostane muža na pokraj blaženosti.

Poddajná partnerka

Aj keď sa často hovorí o tom, že chlap túži po priateľke, ktorá by sa nebála a bola sebavedomá, v tomto má rád, ak je partnerka poddajná, v niektorých prípadoch dokonca submisívna. Vďaka tomu sa cíti ako pán situácie a vie si to dokonale užiť.

Ruky vo vedľajšej úlohe

Robiť to dobre ústami je kľúčové, no to neznamená, že máš mať ruky voľné a vôbec ich nepoužívať. Snaž sa ich aspoň trochu zapojiť, pretože to muža viac nabudí. Môžeš mu prechádzať po stehnách, zájsť až na zadok, dotknúť sa to, stlačiť ho, alebo sa môžeš „pohrať“ s jeho výbavou v intímnych miestach. Stačí si len vybrať.

Experimenty s hračkami pre mužov

Tento bod nemusí sedieť na každého chlapa, no za opýtanie nič nedáš. Ak ti partner odpovie, že sa tomu nebráni a je otvorený, určite choď do toho. Na internete nájdeš množstvo hračiek, ktoré sa dajú použiť a spôsobia mužovi hotový raj. Pokiaľ však chceš byť informovanejšia, zájdi do takej predajne a osobne sa poraď s predavačkou.

Uspokoj ho z vlastnej vôle

Nič chlapa nepoteší viac, než nadšená priateľka, ktorá má radosť z toho, že si pred neho môže kľaknúť a rozopnúť mu nohavice. Vďaka tomu bude šťastný a jeho uspokojenie bude rýchlejšie, než keby na tebe videl, že sa ti do toho nechce.

Prehltni

Nič a nikto ho neohromí a nevzruší viac ako žena, ktorá prehĺta. Nemáš sa čoho báť, lepšie bude, ak budeš mať jeho pýchu čo najhlbšie v ústach, a tak to prirodzene do teba vstrekne, nemusíš sa s tým hrať na jazyku a veľmi ochutnávať tie chute. No samozrejme, to by ho dostalo do kolien.

Väčšina mužov neznáša, ak im chceš dať hneď potom pusu či francúzaka, tak si to ešte predtým radšej over. Nezabudni to niečím zapiť, prípadne si umyť zuby. Bozkávanie si tak obaja viac užijete.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.