Potrebujeme mužov, ktorí ocenia našu lásku. Mužov, ktorí si budú vedomí toho, že naša láska a city nie sú pre každého. Potrebujeme mužov, ktorým keď povieme „Odíď preč!“ dôjde, že práve vtedy im nenápadne hovoríme „Teraz ťa potrebujem najviac!“. Túžime po chlapoch, ktorí sa neboja ukázať, čo v nich je, čo pre nich znamenáme. Potrebujeme mužov, ktorí veria na lásku, ktorí vedia, že láska prekoná akúkoľvek prekážku. Túžime po mužoch, ktorí sa nehanbia nahlas povedať, tú ženu milujem a chýba mi! Vtedy sme najšťastnejšie…

Chceme hovoriť o vašich plánoch, snoch a o tom, po čom túžite. Nechceme počúvať iba vaše vylievanie citov, keď idete v noci z párty. Muži, ktorí cítia, ľúbia, dôverujú, sú tými, po ktorých naše srdce túži. Tí, ktorí nám spravia čaj, podajú knihu či napravila prameň vlasov, ktorý nám padá do očí sú tí, ktorých si my ženy, dokážeme ceniť najviac. Nepotrebujeme vaše prázdne sľuby, chceme vedieť, že to s nami myslíte vážne a úprimne.

Hoci riskujeme, že nám ublížite, my potrebujeme vedieť, že sa momentálne nechcete viazať. Povedzte nám na rovinu, že hľadáte skôr milenku, ako ženu na vážny vzťah. Možno nás to na istý čas sklame, ale menej, ako keď si užijeme všetko to pekné a zrazu sa bez slova stratíte.

Milujte nás pre naše nedokonalosti, nedostatky, pre všetko to, čo na sebe nenávidíme. Pretože práve to, nám ženám, spôsobuje pocit menejcennosti. Verte v lásku, budujte ju. Veď iba na nej záleží. Spravte šťastným seba a ženu, ktorá vás úprimne ľúbi nastálo, nie len na istý čas. Dovoľte nám ukázať vám, že nám viac záleží na tom, aby ste sa nám zdôverili s tajnými snami, s jazvami na duši a s bláznivými nápadmi ako na tom, aké máte auto či koľko máte financií.

Buďte mužom, ktorého by ste dopriali vlastnej sestre či dcére. Buďte tým, ktorého by ste si želali stretnúť, keby sa narodíte ako žena. My vieme, že viete ľúbiť, len nám to dávajte najavo viac a do hĺbky. Nebudujte iba povrchné vzťahy na pár nocí, ktoré vám majú vraj „zvýšiť“ skóre.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.