známa herečka s manželom

Známa herečka sa konečne stala mamou! S touto radostnou novinou sa podelila až mesiac po pôrode na Instagrame. A pritom len pred časom oznámila, že podstúpila až štyri umelé oplodnenia. 

Jessica Rose Brown je známa britská herečka, ktorá je hviezdou seriálu Downtown Abbey. Okrem toho si ju mohla vidieť aj vo filmoch ako Zimný príbeh, Frankenstein či Black Mirror.

Jessica Rose Brown
zdroj: Instagram/jessierbrownfindlay

Známa herečka sa konečne stala matkou

35-ročná známa herečka sa po štyroch umelých oplodneniach konečne stala mamou. A to rovno dvojnásobnou. Dvoch chlapcov porodila manželovi Ziggymu Heathovi, za ktorého sa vydala v roku 2020 a v septembri oslávili druhé výročie.

S úžasnou správou sa Jessica pochválila na svojom Instagrame. Iba pred niekoľkými hodinami tam pridala rozkošnú fotku s oboma bábätkami v náručí. Podľa popisu k príspevku sa však narodili už 5. novembra.

To, že sa páriku podarilo otehotnieť, teraz už dvojnásobná mamina potvrdila počas záverečného ceremoniálu filmového festivalu v Benátkach, ktorého sa zúčastnilo viacero svetových celebrít.

Ešte predtým ale fanúšikom prostredníctvom Instagramu prezradila, že podstúpila celkovo 4 umelé oplodnenia v nádeji, že sa im s manželom podarí otehotnieť.

známa herečka a manžel
zdroj: Instagram/jessierbrownfindlay

V podobnej situácii svojho času bola aj hviezda seriálu Priatelia, Jennifer Aniston, ktorá tiež podstúpila umelé oplodnenie. Písali sme ti o tom v nedávnom článku.

Zdroj: Instagram/jessierbrownfindlay

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News