instagram.com/jeffreestar

YouTuber, podnikateľ a makeup artista Jeffree Star šokoval na Instagrame novou fotografiou. Nachádza sa nej s novým objavom a povráva sa, že by sa aktuálne mohol stretávať s basketbalistom Andrém Marholdom. Okolo ich vzťahu vznikajú nepríjemné špekulácie, napríklad, či si známy influencer neplatí za spoločnosť svojho drahého. Viac informácií poskytol portál Insider.

„Som vďačný za všetky požehnania, ktoré mi Boh v tomto roku priniesol,“ napísal Jeffree v poste. K nemu bola priložená aj fotografia jeho nového objavu. Hoci mu zakrýval tvár, tetovanie dokáže prezradiť veľmi veľa. Až príliš sa zhodovalo s tým, ktoré má André Marhold, basketbalový hráč v Nemecku.

Portál Insider uviedol, že mnoho ľudí bolo z tejto informácie v šoku. Preto si Jeffree našiel v komentoch niekoľko špekulácií, ako svojej novej láske za všetko platí.

Viem, že je to pre niektorých ľudí devastujúce, ale nedávam peniaze nikomu, s kým randím…“ napísal na Twitteri. Konšpirátorom venoval rázny odkaz: „Starajte sa o platenie vlastných účtov, nie o to, kto je v mojich ústach.“

Jeffree Star, CEO Jeffree Star Cosmetics, tvoril počas predchádzajúcich piatich rokov pár s Nathanom Schwandtom. Uviedol, že to bol prvý chlap, do ktorého sa úprimne zamiloval. Začiatkom roka 2020 sa rozišli, viac sme o tom informovali v tomto článku. Odvtedy bol známy makeup artista sám a údajne toto by mal byť jeho prvý muž od rozchodu. Žeby sa už cez to všetko preniesol?

Zdroj: Insider

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News