instagram/rene.rendy

Manžel Zuzany Plačkovej, René sa môže na svojom Instagrame pochváliť poriadne veľkou komunitou ľudí. Viac ako 250-tisíc fanúšikov si však nezískal iba vďaka svojej drahej polovičke. Okrem poriadne luxusných súťaží aj dobre vie, ako iných zabaviť.

Na jeho profile nájdeš mnoho vtipných videí a známy je aj svojimi hláškami. „Jakooo“ je jeho typický výraz, ktorý si už osvojili aj mnohí ďalší. Pozitívnu náladu zdieľa aj prostredníctvom krátkych tanečných kreácií, väčšinou na rómsku hudbu.

Keď tancuje Rendy, tancujú s ním aj fanúšikovia, ktorí ho vo veľkom označujú na sociálnych sieťach. Tentokrát však tento ošiaľ posunul na nový level.

Po tom, čo zdieľal videá, ako sa vykrúca na pesničku s názvom Aj Devale Koj Odi, tento rómsky hit vďaka nemu spoznalo azda celé Slovensko. Niet sa čomu čudovať, že keď sa skupina Cico band rozhodla spraviť vlastnú cover verziu rytmickej pesničky, jednoducho do nej musela zakomponovať aj Reného.

Ich verzia dostala názov práve podľa jeho obľúbenej hlášky a sám si v nej „zaspieval“. Klip vznikol rýchlosťou blesku a na YouTube získalo video viac ako 100-tisíc pozretí len za jediný deň.

Zdá sa, že táto chytľavá verzia bude úplným hitom leta a tak skryje do vrecka aj našich známych hudobníkov. Svedčia o tom aj stovky videí, na ktorých na ňu Slováci zvŕtajú a označujú Rendyho.

Vypočuj si tento letný hit, ktorý ťa dostane či chceš alebo nie

Zdroj: Instagram/rene.rendy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News