Zuzana Plačková s manželom
Instagram/queen.plackova

Zuzana a René budú už o 2 mesiace rodičia

Ide o prvé dieťatko týchto zaľúbencov. Pohlavie zatiaľ neprezradili, aj vzhľadom na to, že sa chcú sami nechať prekvapiť až pri samotnom pôrode. Zatiaľ zvolili neutrálne farby a väčšie nákupy výbavičky si nechávajú až na deň D. Zuzana je už v 7. mesiaci tehotenstva, a teda čas sa im kráti, leto je už za rohom.

Známa kráska už bruško veru nezakryje, práve naopak, rada ho vystavuje na obdiv. Podobne tak robila aj Rihanna, ktorá svojím „tehotenským štýlom“ ohromila mnohých. Jednoducho, pravá módna ikona.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Nielen, že sa ukázala bez filtra na Instagrame, ale aj bez šiat. Budúca mamička sa rozhodla toto krásne obdobie zvečniť aj fotkami. Najnovšie sa vyzliekla úplne donaha a pochválila sa rastúcim bruškom. „Čo je veľa, to je veľa. Milujem to bruško krásne,“ napísala Plačková k odvážnej fotografii, ktorú nájdeš na jej súkromnom profile. Alebo na odkaze TU.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zuzana sa netají tým, že rada využíva filtre na Instagrame, ktoré žene zaistia vždy „dokonalý look“. No v žiadnom prípade sa nebojí ukázať svoju prirodzenú krásu. A veru nemá sa za čo hanbiť! Pozri, ako jej to pristane.

Zuzana Plačková bez filtra
zdroj: Instagram/queen.plackova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News