Zuzana Plačková je jedna z najvýraznejších osobností slovenského šoubiznisu. Od hotela Paradise sa prepracovala na podnikateľku, ktorá sa netají svojimi zárobkami, ktoré presahujú 6-ciferné sumy. Má ružový podnik, e-shop s vlastným oblečením, výživovými doplnkami či kozmetikou. Aj napriek tomu, že Zuzana si svoje peniaze patrične užíva, luxus dopraje aj svojim priateľom, rodine a najbližším.  

Za posledné mesiace precestovala svet, zo zahraničia riadi svoj biznis a neustále dokazuje ľuďom na sociálnych sieťach, že sa vypracovala a peniaze, ktoré zarába si vie dokonalo užívať. Spoločnosť v zahraničí jej robí asistentka Sandra. Ako priznala Plačková na svojom Instagrame, Sandra jej zarába dobré peniaze a odmenu, ktorú si pre ňu pripravila, si tak plne zaslúži. “Veď je to človek, ktorými mi zarába a mojej firme dobré peniaze a keby si to auto nezaslúžila, tak určite by ho nedostala.”

Asistentka našej Insta kráľovnej, dostala totiž firemné auto. Nie však hocijaké. V správnom Queen teame to nemôže byť iné ako Mercedes.

Po prekvapení, ktoré Zuzana natočila aj na Instagram jej prišlo veľa reakcií: “Prišlo mi fakt extrémne veľa správ, že by ste chceli pre mňa pracovať, za čo vám ďakujem, len nemám toľko pracovných pozícií voľných. Tiež by som asi chcela takú šéfku ako som ja.”

instagram.com/queen.plackova
zdroj: instagram.com/queen.plackova

Taktiež prezradila, že rada svojich zamestnancov motivuje k lepšiemu výkonu a kým sa ona bude mať dobre, tak chce, aby sa aj jej okolie malo podobne. Krásne gesto tak potešilo nie len asistentku, ale čoskoro poteší aj Zuzanu. Sandra totiž prišla s novými nápadmi. 

Zdroj: instagram.com/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.