Zuzana Strausz Plačková má vo svojom živote azda všetko, o čom snívala. Netají sa tým, že do svojich 30. narodenín si chcela splniť niekoľko materiálnych snov, vrátane luxusných áut či vysnívaného domu, čo sa jej aj podarilo. Svoj šťastný život vidí v budúcnosti aj s dieťatkom v náručí.

Rozmýšľala som, čo som ešte chcela stihnúť do 30 a poviem Vám, že mi nenapadlo naozaj nič. Splnila som si skutočne všetky materiálne sny, ktoré som mala a teraz mám už len jedno prianie po 30,“ napísala na Instagrame počas narodenín, pričom za text vložila ikonku liahnuceho sa kuriatka a srdiečko.

Keďže je ostro sledovaná verejnosťou, otázkam o materstve a mnohým špekuláciám, či už je alebo nie je tehotná, sa nevyhne.

Zuzana sa totiž netají tým, že detičky miluje a aj svojim dvom neterkám dopraje všetko, čo ich spraví šťastné. Rodinné dovolenky nie sú výnimkou.

Keď teda najnovšie zverejnila text s tým, že si splnila jeden nemateriálny sen, ako inak, mnohým napadlo práve bábätko. Na čo musela hneď reagovať ďalšou správou, aby predišla predčasným gratuláciám. Okrem toho, že potvrdila, že nie je tehotná, napísala rovno aj to, kedy by bábätko možno chcela.

Nie, nie som tehotná. A ani sa nechystám byť tak 2 roky,“ napísala jasne. Takže, všetci fanúšikovia si na Zuzku v úlohe mamičky musia ešte počkať.

Pristalo by jej to, však? 🙂

zdroj: instagram/queen.plackova

zdroj: instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.