Plačková a Strausz

A sú svoji už aj pred Bohom! Kráľovná slovenského Instagramu, podnikateľka Zuzana Strausz Plačková, má dnes veľký deň. Nielen, že pred pár hodinami spolu s manželom Reném nechali pokrstiť svojho synčeka, ale tento stále zamilovaný pár si tretíkrát povedal svoje áno. Na sociálnej sieti ukázali viac detailov.

Prešiel mesiac od momentu, kedy sa Zuzana a René stali rodičmi vytúženého bábätka. Dvojica netajila, že budú mať chlapčeka, jeho pohlavie odhalili na veľkolepej oslave. Vopred fanúšikom prezradili aj meno – Dion. A práve dnes mu pripravili krstiny. V kostole pred Bohom však jednou ranou vybavili aj niečo, po čom túžili už dlhšie.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková tretíkrát ako nevesta

Strauszovci sú oficiálne manželmi už od roku 2015, kedy sa vzali na úrade. Druhýkrát si svoje áno povedali v roku 2019, keď mali obrad v Las Vegas. No a do tretice sa rozhodli, že chcú svoje manželstvo uzavrieť aj ako katolíci v kostole. Ich sobáš spojili s krstom syna a aktuálne si už užívajú veľkolepú hostinu, kde pozvali len najbližšiu rodinu a priateľov.

Na tento sobáš si kúpili aj nové obrúčky a René pred Zuzanou dokonca aj pokľakol na nedávnej akcii pred divákmi. Novopečení rodičia pripravili krásnu oslavu pri príležitosti tohto ich veľkého rodinného dňa. Ako vyzerá nevesta, zábery z kostola, ale aj neuveriteľne vyzdobenej sály, si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Zuzana Plačková a René
zdroj: Instagram/queen.plackova

Vedia, ako na výzdobu

Ani v tento deň nešetrili a tak, ako aj pri príchode mamičky s Dionom domov, je výzdoba zložená najmä zo stoviek balónov a krásnych kvetov. Čo povieš, nie je to nádhera?

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News