Zuzana Strausz Plačková
Instagram/queen.plackova

Splnil sa jej ďalší sen! Práve dnes oslavuje svoje narodeniny kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Strausz Plačková. Honosná oslava sa nekoná, aj keď len zatiaľ. Už na tento piatok má naplánovanú párty, pri ktorej chce v kruhu najbližších osláviť nielen narodeniny, ale aj odhaliť pohlavie vytúženého bábätka, ktoré nosí pod srdcom.

Už 31-ročná Zuzana na svojej sociálnej sieti avizovala, že si od manžela Reného neželá nič materiálne. Čo sa týka takýchto vecí, všetkého má dostatok a to, po čom túži, si nemá problém kúpiť. V biznise sa jej totiž darí, len minulý týždeň otvorila svoj nový obchod s detským oblečením. Predsa len sa však našlo niečo, čo sa jej až dodnes nesplnilo.

Plačková Zuzana
zdroj: Instagram/queen.plackova

Už o pár týždňov príde na svet ich prvé bábätko, po ktorom manželia dlho túžili. Paradoxne, počať sa im ho podarilo v čase, keď by to najmenej čakali. A to vtedy, keď ešte netušili, ako dopadnú v súvislosti s obvinením, kvôli ktorému boli na jeseň minulého roka zadržaní. Šťastie sa na nich však usmialo a Plačková sa netajila tým, že to bolo jediné, čo si chcela v 30-tke ešte splniť.

Plačková bude už čoskoro mama

Plačková Zuzana
zdroj: Instagram/queen.plackova

Tento rok si od Reného želala len pekný spoločný deň, ako o tom informovala svojich fanúšikov. Ako tehotná si chcela užiť oddych a čas s manželom, keďže ich už čoskoro bude o jedného viac. Strausz ju tak dnes vzal na dobré jedlo a následne ju poriadne prekvapil. Pre milovanú ženu totiž zohnal karavan, ktorým pôjdu na výlet.

Pozri sa na luxusný karavan pre Zuzanu

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News