Gabriela a Pítr

Vyzerá to tak, že po dlhom odlúčení kvôli reality šou Survivor, sú si ešte bližší! Zaľúbenci Gabriela a Pítr, ktorí sa dali dokopy vďaka prvej sérii šou Love Island, patria k najsledovanejším českým párom na Instagrame. Fanúšikovia ich spolu milujú a vyzerá to tak, že medzi nimi je to stále len krajšie.

Aj keď to spočiatku tak nevyzeralo, iskra medzi Gabrielou Gašparovou a Petrom Havránkom nakoniec zahorela. Dvojica sa dostala až do finále a aj keď skončili na druhom mieste, ich vzťah sa ukázal ako skutočný a sú spolu dodnes. Čeliť však museli veľkej kríze, počas ktorej boli na dlhé týždne odlúčení a špekulovalo sa dokonca aj o nevere.

Gabriela a Pítr to prekonali

A to kvôli tomu, že sympatický model prijal ponuku a tento rok bol súčasťou aj reality šou Survivor. Tam sa však objavila aj jeho bývalá partnerka, taktiež modelka Andrea. Práve kvôli tomu mnohí špekulovali o tom, či sa s ňou opäť nezblíži, a či to celé nerozbije jeho vzťah s Gabčou. Nič také sa však nestalo a pár ustál aj túto skúšku. Dvojica si postupne zariaďuje nové bývanie, v ktorom obaja trávia radi spoločný čas.

Tam ho dnes ráno čakalo aj milé prekvapenie. Pítr má dnes totiž narodeniny, a tak ho po zobudení potešila priateľka nezvyčajnou tortou. Dala mu totiž upiecť sladkú bombu v tvare kokosového orecha. Ako si môžeš pozrieť na videu v príbehu TU, až po chvíli oslávenec zistil, o čo naozaj ide.

„Môj priateľ bol 2 mesiace v džungli, kde jedol len kokosy, takže mu chcem darovať najsladší kokos na svete,“ opísala Gabriela požiadavku na tortu. Čo povieš, nevyzerá super?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Zdroj: Instagram/gabrielagasparova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News