Gerard Piqué a Shakira
Instagram/haberlerturkiye.com.tr, Instagram/shakira

Gerard Piqué prelomil mlčanie po rozchode so Shakirou. V rozhovore na RAC1 povedal, že po posledných udalostiach, čo sa stali v jeho živote, sa vraj cíti dobre a je šťastný. 

V jeho živote sa toho za posledný rok udialo veľmi veľa a jeho život sa kompletne zmenil. Nielenže sa rozišiel s matkou jeho dvoch detí, s ktorou žil skoro 12 rokov, ešte aj skončil s futbalovou kariérou a má novú priateľku.

Jeho dlhoročná partnerka odhalila neveru s mladou milenkou Clarou Chiou Marti. Shakira sa mu teda prostredníctvom piesne pomstila pred celým svetom. A hoci on ju po jej vydaní zosmiešnil na Twitchi, spevácka diva mu uštedrila ešte zopár ďalších rán.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakira (@shakira)

Prednedávnom poslala speváčka odkaz Piquého 23-ročnej priateľke a teraz sa prvýkrát po rozchode vyjadril aj on. Okrem búrlivého rozchodu si totiž prešiel aj ďalšou životnou udalosťou. Skončil s futbalom.

Piqué je vraj šťastný

„Fráza, ktorú som povedal pri mojej rozlúčke na Camp Nou (pozn. redakcie: ,Niekedy chcieť znamená nechať ísť‘), dobre zhrnula stav mojej mysle. V mojom živote sa toho udialo veľa nielen na profesionálnej úrovni. Uvedomíte si, že niekedy musíte urobiť to najlepšie rozhodnutie pre svoje okolie. Prestať hrať za Barcu nie je niečo, čo som chcel, ale pochopil som, že musím,“ začal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gerard Piqué (@3gerardpique)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News