Instagram/petush.nasklee

Tak už sa konečne dočkali. Petra Dzvoníková, ktorú môžeš poznať pod umeleckým menom Petush Nasklee sa stala dvojnásobnou mamou. Túto krásnu správu potvrdila na svojom Instagrame

Petush Nasklee je obľúbená blogerka, YouTuberka a podcasterka. Je známa tým, že sa nebojí hovoriť ani o náročnejších témach. Svoje súkromie si však niekedy stráži, nechcela prezradiť ani dátum jej očakávaného pôrodu. Podľa jej slov je to veľmi osobná záležitosť a tieto chvíle chcela prežívať len so svojím manželom.

A vyzerá to tak, že sa tak aj stalo. Peťka na svojom Instagrame napísala, že v posledných dňoch k nim pribudla posila, takže presný dátum jej pôrodu zatiaľ nevieme. Vo svojich príbehoch napísala, že časom o tom porozpráva viac, na čo sa určite viacerí fanúšikovia tešia.

Možno môžeme predpokladať, že dvojnásobnou mamičkou sa stala v nedeľu 30. mája, pretože v ten deň zverejnila fotku s manželom Viktorom, ku ktorej napísala „Mama und Papa ♥“. Je to však len dohad a veríme, že Petush nám toho prezradí viac.

Zatiaľ teda nevieme, či k dcérke Sárke pribudol braček alebo sestrička, dôležité ale je, že všetko prebehlo v poriadku a bábätko je už na svete. Petush sa rozhodla pre pôrod v Rakúsku, kúsok od hraníc v mestečku Hainburg an der Donau.

Ku gratuláciám sa hneď pridali aj známe osobnosti slovenského šoubiznisu, napríklad Lula Gachulincová, YouTuberky L3nik a Be beauty with Katy, herečka z Oteckov Karin Qayumová, ale tiež kontroverzná Alex Wortex. My sa k blahoželaniam pripájame a želáme najmä veľa zdravia nielen mamičke, ale aj malému pokladíku.

zdroj: Instagram/petush.nasklee

zdroj: Instagram/petush.nasklee

Zdroj: Instagram/petush.nasklee

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News