Slovo robí človeka a na ich sa môžeš spoľahnúť a nielen vo formálnych stykoch, platí to aj pre citovú stránku. Keď niečo povedia, stoja si za tým a myslia to úprimne. Mať pochybnosti, či to teda naozaj myslia vážne, vôbec nemusíš mať. Totižto hviezdy im do vienka primiešali úprimnosť. Vieš, ktoré znamenia zverokruhu sú to? Ba čo lepšie, našla si tam aj to svoje?

Dobré je poznamenať i to, že medzi ich dobré vlastnosti vhodné obdivovania patrí, že neriadia sa tým, čo ich okolie káže, ale keď sú si niečím istí, stoja si za tým.

Strelec

Nie nadarmo je Strelec Strelcom. Triafa do čierneho, ako aj svoje šípy priamo do srdca. Ak ťa zaujíma názor človeka narodeného v tomto znamení zverokruhu, vedz, že klamať ti nebude. Je názoru, že ak sa zaujíma niekto o jeho názor, zrejme ho chce dotyčný poznať a nechce si len potvrdiť ten svoj. Či ide o kritiku a či o pochvalu, je to úprimné a konštruktívne.

Baran

Baran nebude pritakať skupine ľudí len preto, že je ich viac alebo s jeho názorom nesúhlasia. Ak s niečím nesúhlasí, dá to dosť jasne najavo. Ide si jednoducho svojou cestou a áno, mnohokrát ide hlavou proti múru. Pozor však, nie je to žiadny trhač kolektívu. Len odmieta poslušne cupitať s davom, keď ho srdce ťahá úplne inam. Na život sa snaží pozerať pragmaticky a najmä uvážene. Keď niečo povie, jeho tvrdenie si vie racionálne zdôvodniť a preto nemá problém ho aj prezentovať.

Panna

I keď toto znamenie zverokruhu patrí medzi to nežnejšie, čo na srdci, to aj na jazyku. Panny vo všeobecnosti nedokážu ublížiť človeku, najmä ak ide o milovanú osobu. Vedia ti povedať do očí pravdu, no snažia sa tak, aby ti to v konečnom dôsledku neublížilo. Ich cieľom je ťa inšpirovať k tomu, aby si sa stala lepším človekom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.