Shopaholicadel
Instagram/fanp.shopaholicadel, Instagram/shopaholicadel_300

Adéla Pulcová, známa ako Shopaholicadel, nepochybne patrí medzi najkontroverznejšie postavičky českého šoubiznisu. Sama sa nazýva bizárom a spôsobila už niekoľko škandálov, ku ktorým sa vyjadrili psychológ, psychoterapeut, novinár aj krajská veterinárna správa. Týchto ľudí kontaktoval portál Fomo

Čím ďalej, tým viac nás na sociálnych sieťach šokuje kontroverzná Češka Shopaholiadel. A to nielen drsným rozchodom s jej exsnúbencom Davidom Pražákom, ktorého údajne psychicky a fyzicky týrala.

Ani ku svojim domácim maznáčikom sa vraj nesprávala najlepšie. Svedčí o tom aj to, že jej krátkosrsté morča fanúšikovia našli len tak pohodené pred smetiakmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🥵shopaholicadel🥵 (@fanp.shopaholicadel)

Bizarné je zaujímavé

Za jej bizarné správanie vo veľkej miere môžu aj psychické problémy. Má bipolárnu poruchu. Živí sa však sociálnymi sieťami, ktoré jej údajne vynášajú obrovské množstvo peňazí. A hoci sa mnohí sťažujú, že na internete nemá čo robiť, napriek tomu ju sledujú.

„Odlišné, zvláštne a nekonvenčné, to vždy ľudí priťahovalo,“ vyjadril sa psychológ Marek Preiss pre Fomo. „Bizarné je zaujímavé, ľudia to väčšinou robia pre zábavu,“ doplnil ho psychoterapeut Peter Kačena.

Po rozchode so snúbencom Davidom sa od nej však väčšina fanúšikov odvrátila. Instagram jej už niekoľkokrát zablokoval profil kvôli šikane a obťažovaniu a aktuálne ju followuje len 370 ľudí. Na TikToku ju však opäť nenájdeš. Iba kopec fanúšikovských účtov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adela pulcova (@shopaholicadel_300)

Napriek tomu však na TikToku či Instagrame naďalej kolujú záznamy z jej streamov či stories a píšu o nej aj médiá. Paradoxne, na internete má najväčšiu sledovanosť. Prečo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News