instagram.com/patrabene

Určite to poznáš aj ty. Keď chceš podstúpiť nejakú zmenu, stále sa len zamýšľaš nad tým, či je to dobrý nápad, prípadne si v hlave vymýšľaš všetky najhoršie scenáre, ktoré by tvoje rozhodnutie mohlo spôsobiť. Niekedy sa ale riskovať oplatí a dôkazom je aj YouTuberka Patra Bene.

Paťka nedávno oslávila svoje 27. narodeniny a začala premýšľať nad tým, že je čas na zmenu. A tá sa mala týkať účesu. Jej charakteristickým znakom boli vždy pekné dlhé vlasy, no krátkeho zostrihu sa obávala, ako sa sama podelila so svojimi fanúšikmi.

View this post on Instagram

Vlasy 💇🏼‍♀️ súčasť tela, na ktorú som si nikdy nepotrpela a nosila som ich také, aké v daný deň boli. Vlasy sú vlastne aj súčaťou nášho štýlu, preto obdivujem baby, ktoré len tak spravia extravagantnú zmenu a dajú sa buď prefarbiť na úplne inú farbu, alebo sa ostrihajú na krátko. Viete koľkokrát som nad tým uvažovala aj ja? 🙈 bohužiaľ vždy si v hlave vymyslím 1000 argumentov prečo nie a tak ďalej ostávam na tom istom bode, aj keď viem, že chcem zmenu. A teraz neviem prečo. Či sa bojím, že to bude vyzerať zle a dlhé vlasy už nevrátim. Alebo je to zo strachu – čo na to okolie… počúvať mesiac ako sa mi to nehodí, až si na to ľudia zvyknú 🤷🏼‍♀️ každopádne aktuálne rozmýšľam čo ďalej, kam to opäť posunúť. Žeby som si dala jemnú ofinu, len tak po bokoch? A zároveň by som tú blond posunula o niečo vyššie? 🤔 ako ste na tom s vlasmi vy? Ste spokojné, alebo tiež túžite po nejakej zmene, ale nie ste si isté? 📸 @hamik90

A post shared by Patrícia 🇸🇰 27 yo ♊️ (@patrabene) on

„Obdivujem baby, ktoré len tak spravia extravagantnú zmenu a dajú sa buď prefarbiť na úplne inú farbu, alebo sa ostrihajú na krátko. Viete koľkokrát som nad tým uvažovala aj ja? 🙈 bohužiaľ, vždy si v hlave vymyslím 1000 argumentov prečo nie, a tak ďalej ostávam na tom istom bode, aj keď viem, že chcem zmenu. A teraz neviem prečo. Či sa bojím, že to bude vyzerať zle a dlhé vlasy už nevrátim. Alebo je to zo strachu – čo na to okolie,“ napísala na svojom profile.

Po týždni od uverejnenia tohto príspevku sa predsa len odhodlala a ku kaderníčke zašla. A môžeme povedať, že lepšie urobiť ani nemohla. Rozhodla sa pre zostrih podobný typu long bob a takýto účes ju úplne oživil. A vyzerá to tak, že spokojná je aj ona sama.

„A je to tuuuuu 😂 neváhala som a neľutujem to. Cítim sa viac svoja. Páči sa mi to. Teším sa. Konečne sa cítim voľná a viac na svoj vek 🤭 jednoducho som to potrebovala 😊,“ napísala Patra. A spokojní sú aj jej fanúšikovia, ktorí zmenu ihneď pochválili. Jej bezprostredné reakcie si môžeš pozrieť aj v najnovšom vlogu. Čo hovoríš na premenu? Pristane jej to podľa teba?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News