Nikdy by som si nebola pomyslela, že ma ešte pred štyridsiatkou budú zaujímať mladší chalani. Žila som v tom, že „zajačikovia“ sú iba pre zrelšie dámy. Zistila som však, že dvadsaťroční fagani majú čo ponúknuť aj nám, ktoré nenesieme ešte ani tretí krížik života , no predsa už nie sme žabky, ktoré nevedia čo chcú. Veruže, majú mladší chlapi čo do seba. Miestami aj viac než starší muži alebo naši rovesníci. Líšia sa od nich.

Prečo si myslím, že 18-22 roční chlapček ťa má čím zaujať? Spozorovala som tieto najhlavnejšie dôvody:

  1. Fyzická príťažlivosť. Mladšieho spoznáš už na prvý pohľad. Jeho telo ešte nie je tvrdo chlapské , no testosterón práve v tomto veku funguje na najvyššie obrátky. Zvyčajne majú dobré postavy, málo tuku a ochlpenia, foremnejšie svalstvo, jemnejšie črty tváre a poriadnu dávku mladíckeho šarmu. Sú v čase ani dieťa ani muž. A to je sexi.
  2. Chlap mladší od teba ťa neberie ako pipku. Ak sa mu páčia staršie ženy, bude ťa uznávať a možno aj obdivovať. A to u starších málokedy nájdeš. Môžu ho zaujať práve tvoje materské či „staršiesesterské“ pudy. Nie sú ešte takí skazení a nemajú názor, že všetky ženy sú vybabrané mrchy.
  3. Nemajú toľko sexuálnych skúseností. Teda, ak nejde o malého kurevníka, ale o takých nemáme záujem…Pýtaš sa, prečo by to mala byť výhoda? Nuž, niet nad pocit, keď ho naučíš niečo nové a on to na oplátku s radosťou a otvorenosťou prijme. Časom vidíš posun. Vo veciach sexu sú mladší ako tabula rasa. A to nehovorím o pocite „prvenstva“. Aj my ženy sme totiž rady tie „prvé“. Priznám sa, nemám túto skúsenosť, no viem si to predstaviť .  Nech už s mladším robíš čokoľvek, má to inú príchuť. A veruže ťa môže aj on kadečomu priučiť…
  4. Pri mladšom chlapovi si nútená udržiavať sa vo forme. Ak s ním chceš držať krok, nič iné ti neostáva. Toto je asi ten najprínosnejší dôvod pre teba. Budeš oveľa krajšia, sviežejšia, štíhlejšia a viac vo forme než s nejakým „dedkom“. A to už samo o sebe je pre teba výhra, no nie?
  5.  Vidíš do sveta mladších. Nie žeby si bola súca do starého železa, no vieš ako to chodí. Svet ide vždy dopredu a v tomto smere čím mladší, tým viac v obraze, či už ide o techniku, módu či život ako taký. Dnešná mládež má celkom zaujímavý a hlavne iný pohľad na svet. Nejde o to, či lepší či horší, skrátka INÝ. A všetko iné ťa môže niečomu naučiť… Keď sa zbavíš predsudku mladosť – pochabosť, môže ti to ozaj veľa dať. Veď sa aj hovorí mladosť – radosť… Takže, odteraz keď na teba bude žmurkať pekný chalan, no viditeľne mladší, nemusíš sa brániť a hneď odmietať:-)

foto: elitedaily.com