instagram.com/laramaleuzzi

Je to už poriadne dlhá doba, odkedy si sa s kamarátkami vracala z mesta domov až za svitania? Karanténa ti už lezie na nervy a chýba ti zábava?

Vypadnúť na pár minút, zabudnúť na starosti a len sa zabaviť. Urob si párty aj doma a uvidíš, ako to značne ovplyvní tvoje psychické rozpoloženie, nabudí ťa do ďalších dní lockdownu a zároveň v tebe opäť prebudí driemajúcu dračicu.

Občas sa treba odreagovať a aj keď najprv vyzerala karenténa ako super nápad na vypratanie všetkých starých vecí, utriedenie si myšlienok a odbúranie stresu, dnes to už tak nevnímame. Chýbajú nám reštaurácie, bary, obchody, práca a starý život.

Tak teda, aj keď nie ako za starých čias, poďme si urobiť krásny piatok.

Styling

V prvom rade je make-up. Nalíč sa tak, akoby si išla práve dnes von. Využi svoje paletky, na ktoré pomaly sadá prach, vytiahni ten najkrajší rúž, pozri videá na YouTube a inšpiruj sa. Vlasy si natoč alebo poriadne zopni do vysokého chvosta a nezabudni na poriadne odvážny outfit. Vytiahni zo skrine koženú sukňu a priehľadný top, ktorý si si kúpila a doposiaľ si nemala kde vynosiť. Pripadáš si ako hviezda? O to ide.

Základ

Nahovor kamošky, aby ste si urobili skupinový videohovor, všetky sa dajte do full glam looku a hlavne sa ZABÁVAJTE. Pochváľte sa ako dobre vyzeráte, povedzte si novinky, ako by ste sa nevideli týždeň a zasmejte sa spolu na hlúpostiach tak ako by ste boli vonku.

Posilnenie

Potraviny sú našťastie naďalej otvorené a tak si urob doma úžasný miešaný nápoj. Alko či nealko, to je jedno, hlavne nech to dobre vyzerá a chutí. Kombinácia ananásové džúsu, kokosového sirupu a trocha minerálky to zachráni, ak máš 18 pridaj k tomu aj alkohol podľa výberu, aby si sa dostala do nálady.

Nakoniec to najlepšie

Zapni si svoju obľúbenú pesničku z klubu, zapáľ sviečku, zhasni svetlo a poddaj sa rytmu hudby. Zatancujte si spolu akoby ste boli práve na párty, zatvor oči a predstavuj si, ako stojíš na parkete a tvoje kamošky sú reálne a nie len virtuálne. A keď ti chýba aj ranná cesta taxíkom popros priateľa, aby ťa vzal na chrbát a odniesol do postele, že akože si práve prišla. Taktiež môžeš využiť priateľa a oživiť váš vzťah tým, že ho znova zbalíš.

Minimálne sa poriadne zabavíš a budeš sa cítiť ako znovuzrodená. Nevieme, dokedy táto situácia bude trvať, ako bude prebiehať, a preto si ju treba spríjemniť a vymýšľať aj takéto hlúposti.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife