Párik zo šou Love Island
Instagram/natalie_kocendova, Instagram/loveislandcs

Zdá sa, že údajne rozídený párik z reality šou Love Island si opäť vyznáva lásku. Najprv boli reči o konci a teraz zase na Instagrame prehovorili o svadbe. 

Reči o rozchode

Iba prednedávnom to medzi Natálkou Kočendovou a Davidom Vitáskom vyzeralo na rozchod. Písali sme aj o tom, že sa na instagramových profiloch už navzájom nesledujú. Natálie zverejnila aj video s popisom, že sama sa môže milovať viac. Potom sa krásna misska vyhýbala otázke, či už nie sú spolu a namiesto toho, aby odpovedala, obmedzila komentáre.

Fanúšikom totiž bolo podozrivé, že na sústredenie do Spojených arabských emirátov v rámci Miss Czech Republic išla sama. Pritom Hanka Dedková, tiež z Love Islandu, si na „dovolenku“ vzala Jakuba, ktorého spoznala v šou.

Natálie Kočendová a Hanka Dedková
zdroj: Instagram/natalie_kocendova

Párik z reality šou Love Island prehovoril o svadbe

Natálie a David už mali malú krízu na Kanárskych ostrovoch. Tú ale zvládli prekonať a zo šou odišli ako jeden z najstabilnejších a najkrajších dvojíc. Dokonca krátko po finále svoj vzťah už stihli posunúť na vyššiu úroveň, keď si nechali spraviť spoločné tetovanie.

Iba pred niekoľkými dňami to ale vyzeralo na rozchod. Zdá sa však, že si párik k sebe opäť našiel cestu. Znovu sa na Instagrame začali sledovať a dokonca si verejne vyznali lásku v stories na Instagrame. Reč padla aj na svadbu.

„Budeme svoji. Raz si ťa vezmem. To prisahám,“ napísal David Natálii správu na dobrú noc, čo zverejnila na Instagrame.

David a Natálie z Love Island
zdroj: Instagram/davidvitasek

Model a futbalista do stories na svojom profile pridal aj video, ktorým pred niekoľkými mesiacmi šokovali fanúšikov. Dali si vtedy spoločné tetovania.

„To, čo medzi sebou máme, nikto tomu nemôže rozumieť. Cítim z nás pravú lásku a toto som nikdy necítil. Som príšerne rád, že ťa mám. Milujem ťa,“ napísal k videu. „My dvaja proti celému svetu,“ dodal David iba pár dní potom, čo to medzi nimi vyzeralo na rozchod. Čo si o tom myslíš?

Natálie Kočendová a David Vitásek
zdroj: Instagram/david_vitasek

Zdroj: Instagram/david_vitasek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News