Nikdy som nevidela striptíz ( myslím ten profesionálny 🙂 ) a priznám sa, myslela som si, že je to záležitosť najmä sexuálneho charakteru. V lete som na internete natrafila na upútavku vystúpenia Dirty boys – vraj pánsky striptíz, veľkolepá šou, turné po celom Slovensku. Hneď ma to zaujalo, veď preboha PÁNSKY STRIPTÍZ! A vravím, ešte som nikdy nemala možnosť vidieť striptíz vo všeobecnosti. A tak som objednala lístok a jeden piatkový večer sa vyčesala, vymaľovala, vyvoňala a šup do auta do neďalekého mesta.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Zopár kamošiek odmietlo so slovami, vraj u priateľov by také čosi neprešlo a ich aj tak takéto akcie nezaujímajú…haha, nevadí. Vybrala som sa sama a neľutujem. Zážitok, na aký sa nezabúda. Skvelá hudba, pohyby chlapov a samozrejme ich dokonalé telá a sexi úsmevy. A to všetko na dosah ruky, doslovne, veď som si sadla rovno do tretieho radu. Už keď na začiatku predstavenia zhasli svetlá, vedela som, že som na správnom mieste. Chlapci sa pohybovali bezchybne, nevedela som, kde skôr nechať oči. Bolo ťažké vybrať si, ktorého sledovať. Krása tiel, dokonalosť pohybov, osvetlenie, nápadité kostýmy, choreografia a to všetko za sprievodu perfektne trefnej hudby. Skoro celé vystúpenie sme stáli, tancovali, napodobňovali pohyby chalanov, výskali aj skákali. Niektoré sa odviazali viac, iné ticho a zvedavo na stoličke sledovali, čo sa deje. Žiadnu z nás, to ale nenechalo chladnou. Vekové zloženie obecenstva bolo od 18- 60.
article-2584414-1c6e196c00000578-85_634x396foto: dailymail.com

Čo by som rada zdôraznila, že to nebolo vyslovene iba sexuálneho charakteru a podtónu. Bola to energia, vášeň, krása, harmónia. Nechýbala interakcia s publikom vo forme priameho zapojenia do programu. Taktiež moderátor Binďo sa nenechal zahanbiť :-).

Jednoducho zážitok ako lusk. Odporúčam. Naozaj úžasný, kultúrny zážitok neporovnateľný s ničím! Človek by ani nepovedal, že keď sa chlapi vyzliekajú, môže to byť taká nádhera. Klobúk dole pred celým tímom!

Celoslovenské turné sa pomaly  blíži ku koncu, no vraj sa máme na čo tešiť už budúcu jar. A ja sa už teraz chystám v zime na majstrovstvá sveta v pánskom striptíze. 🙂

foto: thoughtcatalog.com