Meno Pamela Anderson poznajú všetci, dokonca aj mladšie generácie. Nedá sa predsa zabudnúť na idol všetkých mužov a najse*i ženu 90. rokov minulého storočia. Okrem objavenia sa na titulke pánskeho magazínu Playboy si Pamelu väčšina ľudí spája so seriálom Pobrežná hliadka. 

Herečka sa nikdy netajila tým, že má zväčšené svoje prednosti a zákrok podstúpila niekoľkokrát. Vždy sa rada ukazovala a nemala problém ani s nahotou, pretože keď sa pozrieš na jej staršie fotky, len ťažko by si našla také, na ktorých je zahalená.

Dnes má Pamela Anderson už 54 rokov a ide o neklamný dôkaz toho, že čas letí nesmierne rýchlo a podpíše sa to aj na na našom vzhľade. V posledných dňoch sa na Instagrame objavili paparazzi zábery bývalej herečky a modelky, ktorá si momentálne užíva svoj život.

Fotografi zachytili Pamelu na troch rôznych miestach a v troch rôznych outfitoch. Nerobí jej problém chodiť po meste aj v teplákoch a obyčajnom bielom tričku. Aj šaty zvolila jednoduché biele a čierne, čo by si na ňu pred niekoľkými rokmi možno ani nepovedala.

Vek sa nepochybne podpísal aj na jej výzore, no nemôžeme povedať, že by vyzerala zle. Tvár zdobí zopár vrások, pribrala pár kíl, no keď sa na ňu pozrieš, ešte tam vidieť kúsok z tej iskry, ktorou si podmanila tisícky mužov po celom svete.

Na prvý pohľad by si ju však možno ani nespoznala. Čo hovoríš na to, ako Pamela Anderson teraz vyzerá? Čakala by si niečo iné?

Pamela Anderson tak, ako si ju všetci pamätáme

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.