Slovenské reality šou
Instagram/farma.markiza, Instagram/tvjoj

Si pravá fanúšička slovenských reality šou? Zistíš to v kvíze, ktorý sme pre teba pripravili. Dávaj si ale pozor, pretože sú tam aj staršie ročníky súťaží. Nedaj sa nachytať a svoj výsledok nám potom napíš do komentárov.

Pamätáš si na kontroverznú reality šou Mojsejovci? Kto ju vyhral?

Reality šou Mojsejovci Instagram/tvjoj
Správne! Nesprávne!

Bohatý slovenský pár Nora a Braňo si do svojej vily na Pereši zavolali súťažiacich. Každý z nich mal prezývku a spievali si Braňov hit "Ja chcem byť v dome". Víťazom bol súťažiaci s prezývkou Model a domov si odniesol 2 milióny korún.

Legendárnu šou Hotel Paradise si určite tiež pamätáš. Kto ju vyhral?

Hotel Paradise Instagram/hotelparadiseczsk
Správne! Nesprávne!

V luxusnej vile v Dominikánskej republike trávilo spolu čas desať ľudí. Ich úlohou bolo nájsť si partnera, s ktorým bývali týždeň na izbe. Vďaka tejto šou sa preslávila aj Zuzka Plačková či odvážna Nela Slováková, ktorá celú súťaž vyhrala.

Pamätáš si ešte na prvú sériu Farmy? Kto ju vyhral?

Farma 1 Instagram/farma_fans
Správne! Nesprávne!

Reality šou Farma ti hádam ani netreba predstavovať. V súčasnosti sa točí ďalšia, 14 séria, ktorú bude moderovať Marek Fašiang z obľúbeného seriálu Oteckovia. Prvú sériu moderovala ešte Kvetka, ktorú nahradila Evelyn. Prvú sériu ale vyhrala Andrea Járová.

Love Island sa skončil iba nedávno a jeho víťaza si určite pamätáš. Kto to bol?

Love Island Instagram/chrebetova, Instagram/love_island_czsk
Správne! Nesprávne!

V ktorom roku vyhrala spevácku šou SuperStar Emma Drobná?

Emma Drobná Instagram/tvmarkizaofficial
Správne! Nesprávne!

Kto v roku 2010 vyhral tanečnú reality šou Let´s Dance?

Lets's dance súťažiaci Instagram/letsdance.markiza
Správne! Nesprávne!

Pamätáš si na Gyöngyi Bodišovú, ktorú v Česko Slovensko má talent všetci podceňovali a nakoniec vyhrala celú súťaž? V ktorom roku to bolo?

Gyöngyi Bodišová Facebook/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
Správne! Nesprávne!

Pamätáš si víťazov slovenských reality šou? Otestuj svoju myseľ
Výborne!
Si odborníčka na slovenské reality šou. S napätím sleduješ každú jednu a celkovo ťa zaujíma, čo sa deje v šoubiznise. Veľa ľudí sa preslávila vďaka nim a možno ich sleduješ aj na sociálnych sieťach. Môžeš sa potľapkať po pleci. Tento kvíz si zvládla na jednotku s hviezdičkou.
Nie je to žiadna sláva
Hoci reality šou v telke veľmi nesleduješ, nie si preto horší človek. Nie je to tvoja šálka kávy. Občas niečo zahliadneš na internete alebo keď prepínaš programy, no nefascinuje ťa to veľmi. To nevadí, nie každý je na takéto relácie.
Neuspela si
Reality šou vôbec nie sú tvoja šálka kávy. Nevidíš význam v ich pozeraní a myslíš si, že sú to iba zbytočné hlúposti. Radšej si pozrieš film či seriál.

Na koho z týchto reality šou nikdy nezabudneš?

Tak čo, ako si zvládla dnešný kvíz? Dopadlo to dobre alebo si veľa vecí nepamätáš? Ak ale máš rada reality šou, skús si ešte spraviť test, v ktorom zistíš, či si pamätáš všetky detaily šou Farma. Nájdeš ho po kliknutí SEM.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy