unsplash.com

Ak sa ti neuráči napísať, nepíš mu prvá.

Ak sa s tebou nerozpráva, nerozprávaj sa s ním.

Ak sa o teba nezaujíma, nezaujímaj sa ani ty o neho.

Ak ti nepovie, že ťa miluje, nevyznávaj mu svoju lásku.

Ak ťa skutočne nemiluje, neľúb ho ani ty.

Ak máš pocit, že miluje niekoho iného, proste odíď. Nezaslúži si ťa. Nikdy ťa nebude milovať tak, ako ty jeho. Nemá rád tvoj smiech. Nepáči sa mu, ako sa obliekaš. Nemá ťa skutočne rád. Nechce ťa. Netúži po tvojej spoločnosti. Nechce ťa. Nepáčiš sa mu. Nikdy ťa nebude milovať. Je ambiciózny a všetko vždy robí najlepšie. Neustále je pripravený na 100 %. No pri tebe to tak nie je.

zdroj: unsplash.com

Vieš čo zlatko?

Viem, že rada niekomu dávaš lásku, o ktorej si myslíš, že nestojí za odmenu. Si tou najväčšou stratou, ktorú nikto nedokáže nájsť. Možno ešte nie si tou najsilnejšou ženou na svete, no jedného dňa sa ňou určite staneš. Možno ostatným pripadáš ako dievča, čo sa do nikoho nestará a akoby mala neustále zavreté oči, no opak je pravdou. Vieš, aká bola, je a aká bude láska. Dokážeš nájsť to najlepšie v najhoršom. Zmenila si sa, no nikdy nie si unavená. Vždy si bola tam, kde ťa najviac potrebovali. A aj vždy budeš.

No nakoniec… Jedného dňa prídeš na to, že si nebola tou pravou pre neho. Ale pre niekoho iného. Uvedomíš si, že ten pravý je už na ceste a čoskoro príde. Uvedomíš si, že ten pravý ťa bude poznať najlepšie. A tvoju vrúcnu lásku ti opätuje rovno dvakrát. Oveľa viac, ako si si kedy dokázala predstaviť. Prinúti ťa zabudnúť na to, že tvoje srdce bolo niekedy zranené. Bude sa snažiť si získať tvoju lásku, nehľadiac na obety, ktoré bude musieť priniesť. On si je vedomý toho, že stojíš za to, aby ťa niekto miloval. To je ten pravý.

zdroj: unsplash.com

Toto je pre teba, zlatko. Zaslúžiš si muža, ktorý chce byť s tebou a miluje ťa aspoň tak, ako ty jeho.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating