Ako odhaliť klamára
instagram/charlieandlauren_

Zvádzanie je podobné umeniu. Musíš v ňom byť naozaj dobrá, aby si uspela. Nestačí byť len dobrou ženou, ktorá si myslí, že si ju raz nejaký muž všimne. Aktívne musíš chlapov zvádzať, aby si našla toho pravého. Bez toho to nejde.

Použi tieto taktiky, ktoré ti zabezpečia, že v posteli nebudeš mať o chlapov núdzu.

Používaj jemnú vôňu

Ako sa hovorí, žena by mala vždy pekne voňať. Používaj vôňu, o ktorej vieš, že ju muži milujú, či už jemne sladkú, ovocnú, kvetinovú alebo aj iné, skôr korenisté. Pozor však na to, aby si to s ňou neprehnala. Radšej si jej daj pred rande menej a neskôr môžeš ísť v reštaurácii na toalety a znovu sa decentne navoňať. Kvalita je v tomto prípade viac, než kvantita.

Pritiahni pozornosť

Keď už budeš s niekým na rande, snaž sa ho rozptýliť a večer trochu okoreniť. V reštaurácii sa zahraj na to, že si „nemehlo“ a príbor ti spadol na zem. Hoci to ti možno príde trápne, nebude to tak nastálo. Keď sa preň zohneš a odhalíš mu trochu zo svojho hrudníka, okamžite ťa bude chcieť. Alebo si naprav topánku a nehanbi sa zdvihnúť tak, aby si upútala svojím pozadím.

Dotyky, dotyky a dotyky

Tie zaberajú najviac. Pod stolom mu môžeš pohladiť koleno, dotknúť sa jeho nohy tvojou nohou alebo sa môžeš dotýkať samej seba – na krku, na perách, no tiež si môžeš jemne uhladiť šaty a tým zvýrazniť svoje krivky.

Hraj sa s vlasmi

Chlapi milujú ženy s dlhými vlasmi. Keď sa s nimi budeš hrať, zaručene ho vzrušíš. Môžeš si ich nakrútiť na palec či prehodiť zo strany na stranu (aby si na neho lepšie videla) a taktiež si nimi môžeš prejsť po perách. Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Nepodceňuj ich, pretože s vlasmi vedia muži robiť v posteli neuveriteľné veci.

Flirtuj s niekým iným

Žiarlivosť je u mužov veľmi jednoduchá. Pokiaľ tvoj spoločník spozoruje, že na bare flirtuješ s niekým iným, no si tu s ním, okamžite po tebe zatúži. Bude vidieť, že má o teba záujem niekto iný a to ho rozpáli – vedomie, že si žiadaná. Tu sa krásne ukazuje princíp detskej mužskej ješitnosti – hračka na detskom ihrisku – keď ju nikto nechce, je tam opustená, no keď ju zdvihne jedno dieťa, okamžite ju chce aj ďalšie. Samozrejme, ženy nie sú hračky! Ale mužská (ne)logika tu funguje podobne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating