unsplash.com

Drahá Ty,

žena, ktorá teraz číta tieto riadky. Ktorá trpí nepredstaviteľnou bolesťou bez toho, aby si to všimlo jej okolie. Žena, ktorá potrebuje vedieť, že ju niekto počúva a venuje jej pozornosť. Žena, ktorá sa cíti stratená, vystrašená a neistá v tom, čo jej prinesie budúcnosť.

Toto je pre teba.

Zaslúžiš si lásku.

Zaslúžiš si cítiť niečo tak veľké. Zaslúžiš si prebudiť sa na vôňu čerstvej kávy a palaciniek. Zaslúžiš si vidieť západ slnka, keď budeš sedieť na lavičke s láskou svojho života. Zaslúžiš si jemnú lásku, ktorú si hľadala po celý tvoj život. Zaslúžiš si lásku, ktorá bude len tvoja, presne taká, akú si si vysnívala. Ktorú budeš milovať bezpodmienečne.

Nikto ťa však nemôže milovať tak veľmi, ako miluješ ty seba. Len o tom popremýšľaj. Po celý ten čas, kedy si prežívala všetky boje, všetku bolesť a všetok smútok, si bola sama. Nebojovala si za niekoho iného, bojovala si sama za seba. Máš v sebe neuveriteľne veľa lásky, inak by si nemala silu na takéto boje. Teraz nastal ten čas ukázať si, ako veľmi si za toto všetko vďačná.

Zaslúžiš si len to najlepšie.

zdroj: pexels.com

Zaslúžiš si všetko, čo tento svet ponúka. Pekný život nie je len v rozprávkach, zlatko, on je tam vonku. Buď tam aj ty. Zaslúžiš si oslobodiť sa od reťazí, ktorými si si obtočila telo. Si viac ako len pekná tvár a pekný obal. V skutočnosti si oveľa viac. Si veľmi vzácna na to, aby s tebou zaobchádzal niekto škaredo.

Zaslúžiš si dobro. Zapamätaj si to. Si naozaj dôležitá. Si jasnejšia ako hviezdy na oblohe, svedčí o tom tvoja láska a malo by ti na tom záležať.

Nezaslúžiš si byť sama a zranená.

Tak prosím, opakuj si to znovu, aby si si to zapamätala navždy: „Zaslúžim si byť milovaná, zaslúžim si byť milovaná, zaslúžim si byť milovaná.“

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating