pexels.com

Vieš, že mu dávaš maximum toho, čo mu môžeš dať. Obetuješ sa, len preto, aby si vyhovela tvojej predstave o tom, čo chce on. Meníš účesy, staráš sa o seba a snažíš sa byť tou najlepšou verziou ženy len preto, aby si sa mu zapáčila. Všetko plánuješ do najmenších detailov, no ak on zmení názor, v okamihu sa tváriš, že sa nič nestalo a všetko preorganizuješ.

Píšeš prvá, a to aj vtedy, keď ti neodpísal na to, čo si sa ho pýtala. Snažíš sa neustále navrhovať nové veci, aby sa necítil, že jeho vzťah je stereotypný. Vždy sa mu snažíš byť dokonalou ženou, priateľkou, či milenkou, no on to aj tak nevidí. 

Berie ťa ako samozrejmosť a láska sa niekam stratila.

Nepočúva ťa, keď sa mu snažíš povedať, čo ťa trápi. Nevie ti s ničím poradiť, pretože ho nezaujímaš. Prehliada ťa, aj keď si ťa v miestnosti všimne každý iný. Na ulici ťa nedrží za ruku a smelo sa obzrie za ženou, ktorá práve prešla okolo. Neustále na tebe hľadá chyby, ktoré sa ty snažíš neúnavne napraviť.

Nechce ťa takú, aká si. Nemiluje ťa. Keby to tak bolo, tak by si nikdy nemusela rozmýšľať nad tým, či to má vôbec zmysel.

Pretože chlap, ktorý miluje dá svojej žene vedieť, že je to tak. Bude sa snažiť chrániť ťa. A to nie len fyzicky, ale aj emocionálne, či psychicky. Keby ťa miloval, nikdy by nedovolil, aby si kvôli nemu plakala, alebo sa cítila menejcennou. On vie, že sa trápiš, no nezaujíma ho to. Má ťa v zálohe, pretože je pohodlný, ale ver, že keby prišla nejaká iná, nechal by ťa tak.

Tak urob láskavosť samej sebe a nechaj ho ísť. Ešte predtým, než v tebe pochová posledný kúsok sebaúcty a prinúti ťa myslieť si, že láska za to nestojí. Odíď od neho, ak cítiš, že ťa už neľúbi, pretože to tak pravdepodobne aj je.

A ty si zaslúžiš niečo omnoho lepšie. Niekoho, kto dokáže pre teba urobiť všetko to, čo si schopná robiť ty pre človeka, ktorý ťa nemiluje.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating