Nie som osoba, ktorá miluje len polkou svojho srdca. Ak milujem, milujem intenzívne, jedinečne, vášnivo a bez podmienok. Čiže ak ti poviem, že ťa milujem, myslím to naozaj tak, že celou svojou dušou.

Láska príde. A keď sa láska dostaví, láska ťa podrží, láska ťa bude volať po mene a ty sa budeš niekedy roztápať. láska ťa bude bolieť, ale láska na teba nebude nikdy zlá. Láska nebude hrať žiadne hry, lebo láska vie, že život ž bol beztak dosť drsný. – Rupi Kaur

Každý z nás randil s nesprávnou osobou, no vďaka tomu mu život udelil tvrdé lekcie, vďaka ktorým sa stal lepším a silnejším človekom. Dôverujeme, milujeme, túžime, snažíme sa žiť najlepšie, ako vieme. Občas to bolí, občas je to na nevydržanie, no my svoj život milujeme, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá.

Chceme takého partnera, ktorému sa chceme s dôverou odovzdať jeho vedeniu. Sú chvíle, kedy chceme radiť, no omnoho častejšie oceníme to, ak sa vo vzťahu ujme ten druhý vedenia bez toho, aby nám bolo niečo vyčítané. Láska má svoju vlastnú inteligenciu.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: thoughtcatalog.com

Láska je skvelá.

Potrebujem niekoho, kto sa vie pretĺkať životom tak ako ja. Niekoho, kto ma podrží počas dní, keď je priťažké stáť. Človeka, ktorý mi vie dať presne to, čo potrebujem ešte skôr, ako to viem ja sama. Milenca, ktorý ma počúva dokonca aj keď mlčím. Presne také porozumenie si želám. – Rupi Kaur, z knihy Mlieko a Med

Zamilovávame sa do radosti, do pohľadov a dotykov druhých ľudí. Milujeme tón ich hlasu, ich vôňu, ich názory, ich myšlienky, ich úsmevy a nedostatky.

Potrebujeme lásku a chceme ju. Je to neustály kolobeh, pri ktorom spoznávame nových ľudí, zamilovávame sa, strácame, opúšťame, tešíme sa, smútime.

No za nič na svete by sme nedopustili to, aby sa to už nikdy nezopakovalo.

Pretože my to potrebujeme. 

Potrebujeme lásku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.