Milý Ty,

nikdy som neverila, že som tvoja prvá. Vedeli sme, že pred sebou sme niekoho mali, no dúfala som, že budem tvoja posledná. Teraz som akurát tvoja posledná ex priateľka. Zasiahlo ma to hlboko, pretože som ťa chcela nastálo.

Chcela som s tebou tráviť každý deň, ležať s tebou v posteli a rozprávať sa o hlúpostiach. Až po roku som si však uvedomila, že si zaslúžim viac. Neber to zle, ľúbila som ťa, no od teba som cítila len polovičnú lásku. Nechcem len časť z teba, nechcem s tebou tráviť len víkendy, nechcem sa s tebou stretnúť náhodne len cez týždeň.

zdroj: Photo by Alex Blăjan on Unsplash.com

Chcem všetko, čo si zaslúžim. Nezaslúžim si len „takmer“ lásku. Nestačíš mi na chvíľu, pretože ťa milujem úplne. A uvedomila som si, že ak ťa nemôžem mať úplne, nechcem ťa vôbec. Mesiace s tebou boli krásne, ale necítila som takú lásku, akú by som chcela. Ja, ako tvoja posledná priateľka, ti želám veľa šťastia. Šťastia v tom, aby si našiel niekoho, komu dáš celú svoju lásku. Komu otvoríš srdce a dovolíš mu, aby nasiaklo láskou.

Mne by si nikdy nedal to, čo od teba chcem, tak prosím, daj to tej, ktorá príde po mne. Ona bude tvoja posledná priateľka a prvá žena, ktorú budeš skutočne ľúbiť. Ja navždy zostanem tvoja posledná ex priateľka. Myšlienky, ktoré teraz mám sú veľmi zraniteľné, pretože si uvedomujem, že ťa strácam. Už nikdy ťa nechytím za ruku, nikdy ťa neobjímem, nikdy ťa nepohladím po vlasoch a nikdy ťa nepobozkám. Napriek tomu je všetko v poriadku, lebo by si mi aj tak nepatril a nedal by si mi to, po čom túžim.

Čakám na niekoho, kto bude aj môj posledný a dá mi celú lásku sveta. Čakám na muža, pri ktorom už nikdy nezapochybujem o tom, že som ľúbená a či láska stojí za to.

Zbohom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.