Po čom vlastne muži túžia? Aké ženy sa im páčia a čo je podľa nich na nás atraktívne? Aké ženské vlastnosti majú najradšej? Aj o tom sme sa porozprávali s viacerými mladými mužmi. Vďaka tomu možno konečne zistíš, ako by si sa mala (alebo nemala) správať.

Otázky boli veľmi jednoduché a priame: Čo sa ti na ženách páči najviac? Čo máš na ženách najradšej? Samozrejme, padali aj odpovede typu pekná postava, veľké prsia, guľatý pevný zadok. Takmer každý chlap túži po tom, aby mal doma modelku.

O to väčšie prekvapenie prišlo, keď sme sa z úst viacerých dozvedeli, že vzhľad je síce dôležitý, no ešte dôležitejšie sú niektoré vlastnosti a to, ako sa ženy správajú. Ani dokonalý vzhľad nezachráni to, keď sa žena nevie správať, je povrchná a má „prázdno“ v hlave.

View this post on Instagram

Just me and my bff 🥰 (tap for brands)

A post shared by Sebas & Espe (@twotrends) on

Čo sa teda mužom páči najviac?

Asi najviac zhodných odpovedí bolo o ženskom úsmeve. Muži jednoducho milujú, keď sa ženy usmievajú, pretože vtedy pôsobia oveľa šťastnejšie a aj sebavedomejšie. A muži chcú byť so sebaistými a pozitívnymi ženami. S úsmevom však úzko súvisí aj zmysel pre humor.

„Páči sa mi, keď má žena zmysel pre humor a dokáže sa schuti zasmiať. Nemám rád, keď sa všetky hneď urážajú a myslia si, že všetky vtipy sú vyslovene na jej adresu.“ (Marek, 24)

Veľa dokážu prezradiť aj naše oči, veď nie nadarmo sa hovorí, že oči sú bránou do duše. „Ako prvé si hneď všimnem oči. Aj keď sa žena snaží pôsobiť šťastne a vyrovnane, jej oči často hovoria o opaku.“ (Dávid, 25) Možno si si myslela, že všetci chlapi sú povrchní a takéto detaily im unikajú. Ako vidíš, existujú aj výnimky.

„Najatraktívnejšie sú podľa mňa ženy, ktoré majú niečo aj v hlave a ich jediným problémom nie je to, že dnes nič nepridali do storky na Instagrame. S takýmito babami si nemám čo povedať.“ (Igor, 26) Vyzerá to tak, že viacerým mužom prekáža naša aktivita na sociálnych sieťach.

„Ja poviem, čo sa mi nepáči. Neznášam, keď žena celý čas čumí do mobilu, robí si milión fotiek a všetko pridáva na Instagram, ešte aj jedlo. Veď si vôbec nedokáže užiť život.“ (Mário, 25)

„Mne sa páči, keď žena dokáže požiadať o pomoc a nehrá sa na majsterku sveta, ktorá dokáže všetko najlepšie sama. Musím mať pocit, že ma potrebuje a že jej dokážem pomôcť.“ (Adam, 26)

„Ja mám zas rád, keď je priama a vie povedať, čo naozaj chce. Načo chodí okolo horúcej kaše a vymýšľa si rôzne výhovorky? Najhorší som potom vždy len ja, lebo sa v nej nedokážem vyznať. Keď niečo chce, nech to povie na rovinu.“ (Patrik, 24)

Aj keď muži radi dobývajú ženské srdce, nájdu sa aj takí, ktorým sa akčné ženy páčia. „Milujem, keď je žena iniciatívna a vie, čo chce. Nečaká, kým urobím prvý krok ja, ale začne ona a ide si za svojím. Nielen v posteli.“ (Roman, 23)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.