Tieto fotky nevidí na svojej nástenke rád skutočne nikto.

Ak si aktívnym používateľom sociálnych sietí, veľmi dobre ich poznáš. Fotky, ktoré sa objavia na tvojej nástenke s absolútne žiadnou pridanou hodnotou, ktoré majú pomerne nepochopiteľný cieľ. Chcú poľutovať alebo sa pochváliť?

Pri niektorých internetových priateľoch si na to už zvyknutý, no ich okruh sa nezadržateľne zväčšuje. Dali sme pre vás dokopy najčastejšie typy fotiek, ktoré ľuďom pijú krv. Veríme, že keď na teba najbližšie doľahne kríza a budeš sa rozhodovať, či tá fotka patrí na internet, odoláš.

Som v nemocnici

Fotka bez akéhokoľvek popisu, ale s obrovským počtom komentárov typu: „Čo sa stalo?“ Účel je jednoduchý, poľutujte ma, prosím! Nedám do popisu žiadne informácie, pretože potrebujem vašu pozornosť. Konečne sa mi stalo niečo, prečo mi budete písať a zaujímať sa o mňa. 

ArtCaveManiac / EMEFKA

Bol som darovať krv

Aký to šľachetný čin! O tom niet pochýb, ale je naozaj nutné dávať to na oči všetkým okolo? Nestačí urobiť skutok len pre svoj dobrý pocit? Asi nie! Pretože dnes sa očividne vytratil dobrý pocit po vykonaní dobrého skutku. Dnes dobrý pocit prichádza až vtedy, keď o tom vie čo najviac ľudí.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Milujeme sa!

Aký krásny párik! Oni sa musia veľmi milovať, pomyslí si každý z nás. Omyl! V 90% prípadov je opak pravdou. Tieto fotečky si nahrávajú presne vtedy, keď sa práve uzmierili. Opäť!

Hádky sú ako tmel, ale keď váš vzťah vyzerá ako vedro plné tmelu, kde niekde na spodku sú dva kusy roztrhnutého srdiečka, táto veta asi už veľmi nemá význam. Aj tu platí to, že čím viac zamilovaných fotiek, komentárov a oslovení na Facebooku, tým viac má takýto pár pocit, že ľudia nevidia pravdu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Chcem sa fotiť a chcem byt zaujímavý

Prečo má niekto potrebu fotiť sa, no zároveň sa tváriť, že mu to nie je príjemné? To asi nepochopíme. Tento druh fotky je zväčša záležitosťou tínedžerov. Je možné, že zakrývajú svoje akné, ale pravdepodobnejšie je, že len nadobúdajú pocit dôležitosti. Nie, nefoťte ma, hovoril som im, no i tak som taký zaujímavý, že ma odfotili. A pác to rovno na profilovku!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Som slušné dievča, ale mám svoje potreby

Poznáš ju, je milá, úprimná a sympatická. Nie je to žiaden druh Nikoly, je dokonca aj inteligentná! No z nejakých nepochopiteľných príčin pridáva fotky seba v nočnej košieľke! Keď ju stretneš, zahltí ťa informáciami o tom, ako je bombardovaná správami od mužov. Je neustále zaneprázdnená odpisovaním, a preto nemá čas na nikoho, kto by si ho zaslúžil.

Určite si hovorí niečo ako: „Och, všetci ma chcú! Ja nechápem, prečo som taká pekná, ale je to asi moje životné bremeno.“ A vonku sa snaží vyvolať pocit, že ona nevytvára predsa žiadne podnety, je len obyčajná baba, nič viac.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.