Spôsoby, ako svoju tvár aj celé telo skrášliť, ale zároveň im dopriať potrebnú výživu a zdravie, hľadáme my ženy často celý život. A niekedy márne. Ja som však hľadať konečne prestala.

Kde sú tie časy, keď sme ako dievčatá chodili po svete bez make-upu a zbytočných skrášľovacích prostriedkov na tvári. Naša pokožka mohla dýchať a prekvitala zdravím. Dnes sú z nás ženy, ktoré sa chcú páčiť nielen mužom, ale aj sami sebe. Väčšie či menšie nedokonalosti, ktoré nás však robia jedinečnými, zakrývame vrstvou make-upu.

pixabay.com

pixabay.com

Vážim si všetky odvážne ženy, ktoré uctievajú svoju prirodzenú krásu a nepoužívajú žiadnu dekoratívnu kozmetiku. Nehanbím sa priznať, že ja toľko odvahy nemám. Malé kúzlo líčenia mi neposkytuje falošnú masku pred svetom, ale len vyzdvihuje moju jedinečnosť, dodáva mi viac sebavedomia a tiež poskytuje spôsob, ako využiť svoju kreativitu.

Linda Prebreza

pixabay.com

Čoraz viac sa však dnes venuje pozornosť kozmetike, ktorá je šetrná a neobsahuje nadmerné množstvo agresívnych chemikálií. Úplnou náhodou som tak objavila nový krém šetrný k pleti – Nivea Care, ktorý mi v mnohom uľahčil život. Možno si povieš, že ide o značku, ktorá by viac ulahodila tvojej mame, než tebe, no mýliš sa. Krém nemusí byť drahý a s luxusne pôsobiacim obalom, aby bol efektívny.

Linda Prebreza

Linda Prebreza

Pýtaš sa, kde a ako ho používam? Doslova všade. Pretože je univerzálny, natieram si ním celé telo, o ktoré sa jemne stará a vyživuje ho. Nemusíš sa však báť mastnoty, krém sa okamžite vpije do tvojej pokožky a zanechá ju zamatovo jemnú. Keďže som však začala témou dekoratívneho líčenia, používam krém najmä na tvár ako krém na den aj noc a najmä podkladovú bázu pod make-up! Si prekvapená? Aj ja som bola.

Linda Prebreza

Linda Prebreza

Nikdy viac som však nemala svoju citlivú pleť takú upokojenú, čistú, hladkú a skvelo pripravenú na aplikáciu make-upu. Ato ani po použití primeru! Ten mi často upchával póry a z make-upu robil akési “žmolky”. Iné krémy sú zas často príliš mastné, alebo naopak vodnaté a pleť nehydratujú.

Linda Prebreza

Linda Prebreza

Keď som tento krém prvýkrát držala v ruke, bála som sa, že spraví moju zmiešanú pleť mastnou. Naopak – dokonale ju zjednotil. Je lacný, takže nezaťaží tvoju peňaženku, no predovšetkým je účinný.

A čo viac. Tento krém dostaneš v rôznych veľkostiach, čo jeho univerzalitu ešte zvyšuje. Ako 200ml balenie je ideálny na domáce používanie, ako 100ml balenie sa ti zmestí do každej kabelky a najmenší 50ml kelímok je ideálny na cesty či do príručnej batožiny.

Linda Prebreza

Linda Prebreza

Aj keď milujeme kozmetické novinky a skúšame marketingovo propagované produkty z make-up videí, poctivá kvalita s dlhoročnou tradíciou a šetrným zložením je to najlepšie, čo môžeš pre svoju pokožku urobiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.