instagram.com/britneyspears

V posledných dňoch koluje po sociálnych sieťach #FreeBritney. Je to hnutie, ktoré sa nazdáva, že život známej speváčky Britney Spears je kontrolovaný ľuďmi okolo nej. K nim by mal patriť aj jej otec Jamie Spears, ktorý sa vyjadril k celej situácií. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan.

Je známe, že Britney Spears mala v minulosti problémy so psychikou. Z toho dôvodu napríklad dodnes nemá úplnú kontrolu nad svojimi financiami. Hnutie #FreeBritney bolo založené jej fanúšikmi a hlásia, že celý život úspešnej speváčky je kontrolovaný.

Otec Jamie Spears sa vyjadril pre Page Six, že všetko sú to iba konšpirácie a svet nemá potuchy, čo sa deje. „Závisí na kalifornskom súde, čo je pre moju dcéru najlepšie. Nikoho do toho nič nie je,“ povedal.

Podľa slov zakladateľov hnutia kradol peniaze Britney jej vlastný otec. „Každý rok musím na súde nahlásiť každý nikel a cent, ktorý miniem. Ako by som, dopekla, mohol niečo ukradnúť? Ľudia sú prenasledovaní s vyhrážkami smrti. Nechceme takýchto fanúšikov. Milujem svoju dcéru. Milujem všetky svoje deti. Ale toto je naša vec. Je to súkromné,“ vyjadril sa Jamie Spears.

Hnutie #FreeBritney je postavené na petícii, ktorú podpísalo už 100 000 ľudí. Jeho spojenci sa snažia bojovať za slobodu známej speváčky. Hlásajú, že jej tím sa ju pokúšal umlčať niekoľko rokov, ale teraz je na čase, aby hovorila. „V tomto momente to nie je o pop-star Britney, ale o osobe Britney Jean. Je to ľudská bytosť, nie zábavný poník,“ informovalo hnutie.

Zdroj: Cosmopolitan, Page Six

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News