pexels.com

Jedno klamstvo strieda druhé a my nepoznáme žiadny dôvod. Sme vždy vysmiate a dobre naladené, ale naši milovaní nám klamú do očí a my ani netušíme prečo.

Vzťah založený na klamstvách je len mylnou predstavou šťastia.

Je pol 3 ráno, on nie je doma. Ty mu voláš, nedvíha ti a hlavou ti prebleskne myšlienka, čo ak sa mu niečo stalo. Vypukne mierna panika a v tom vo dverách počuješ zvuk kľúčov. Nič sa mu nestalo, len sa opil s kamarátmi a nemal potrebu ťa o tom informovať.

Si nahnevaná, sklamaná, no šťastná zároveň. Na druhý deň ho čaká výsluch, ale skutočný dôvod, prečo to urobil sa nikdy nedozvieš. Muži nemajú prirodzenú potrebu hovoriť pravdu. Pre nich je lepšie mlčať.

Ak budú mlčať, nemusia si vymýšľať žiadne klamstvá a rozprávky, aby naplnili tvoju potrebu poznať pravdu.

Každá z nás spoznala muža, ktorý bol chronický klamár. Bola si pre neho jediná, do momentu, kým nestretol inú. Potom si už len bola ďalšia v poradí. Nasľuboval ti všetko na svete, svadbu, rodinu, spoločnú dovolenku. Ale nič z toho nesplnil. Permanentne ti klamal či už v maličkostiach, alebo v dôležitých životných rozhodnutiach.

Nespoznala si jeho skutočné ja, poznala si len jeho pretvárku, ktorou si ťa dokonale namotal. Verila si mu každú vetu, no on ti len zlomil srdce. Žiadny dôvod, ktorý by ho ospravedlňoval neexistuje.

Nemôžeš ovplyvniť správanie a konanie iných ľudí, dokážeš ovplyvniť len seba a svoje rozhodnutia. Nestrácaj čas s takýmto typom chlapa a jemu podobným.

Nauč sa byť šťastná aj bez chlapa. Nepotrebuješ jeho, aby si sa cítila byť kompletnou. Ak máš byť vo vzťahu, ktorý je plný klamstiev, nemá to význam. Klamára nikdy nezmeníš, pretože ak sa on nechce zmeniť sám, ty to nedokážeš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating