instagram.com/twotrends

Väčšina nás žien by s kľudným svedomím povedala, že muži sa aj v dospelosti ešte stále správajú ako násťročný tínedžer. Nevedia čo vlastne chcú, nemajú ani v pätách, ako by ala vyzerať osoba, ktorú hľadajú na život a slovo usadiť sa, no to mnohokrát ani počuť nechcú. Viacmenej len zabávať sa a nemať záväzky, veď predsa, žiadne záväzky, žiadne problémy…

Pre nás je to nepochopiteľné, pretože my sa dokážeme vidieť v bielych šatách už hneď po prvom rande, haha, tak toto je zas čudné pre mužov. Ale dnes tu nie sme od toho, aby sme komentovali ženy, ale mužov, takže späť k téme. Tak kedy je podľa odborníkov ten čas, kedy muži vyhľadávajú vážnejší vzťah?

zdroj: Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Drahá čitateľka, možno ťa dnes prekvapíme, ale vzťahový expert Adam Lyons má jasnú odpoveď! Muži sa chcú usadiť a ponoriť sa do vážnejšieho vzťahu niekedy až ku koncu dvadsiatych a v prvej polovici tridsiatych rokov ich života. Takže, ak si si dala za svoj cieľ, že by si rada rodinu už v 25, existuje tu obava, že by to nemuselo dopadnúť tak, ako by si si želala. Samozrejme česť výnimkám. Existujú muži, ktorých práve otcovstvo zmení na nepoznanie. Na druhej strane, pre niekoho môže byť aj tridsať rokov ešte stále málo.

Taktiež si ale treba uvedomiť aj iné faktory, ktoré to môžu ovplyvniť. Na vzťahy môžu vplývať jednoducho aj tieto faktory. Zaujímavosťou je, že medzi ne patrí napríklad aj kultúra, alebo mesto, v ktorom muž žije a funguje. Napríklad život vo veľkomeste je úplne odlišný, ako život na vidieku. Čo sa týka kultúry, ak sa zaľúbiš do Turka či inej národnosti, musíš sa pripraviť, že i oni vnímajú vzťahy o čosi inak ako Slovák. A taktiež stojí za spomenutie povaha muža a jeho priority. Ak je raz pre kariéru, takého len ťažko prinútiš mať rodinu. Takže ten vek tam vyššie skôr ber ako orientačný, nie však daný, že je to tak a basta!

Zdroj: heraldsun.com.au

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating