Rok 2020 bol jednoznačne najnáročnejším rokom, aké si pamätáme. Museli sme sa popasovať s toľkými novými vecami a museli sme si zvyknúť na niečo, čo sme doteraz nepoznali. A to mohlo poriadne otestovať aj naše vzťahy.

Ako ste to zvládali vy? Užívali ste si domácu karanténu, ktorá vás dokonca ešte viac zblížila? Alebo ste sa hádali viac, než je obvyklé a bolo to pre vás naozaj ťažké?

Čo prinesie rok 2021? Ostanete spolu alebo by ste sa mali radšej rozlúčiť a každý ísť svojou vlastnou cestou? Zisti to v našom kvíze.

Ako ste spolu zvládli pobyt v domácej izolácii?

Môžeš sa na neho spoľahnúť a si vo vzťahu naozaj šťastná?

Mávaš pocit, že je medzi vami dusno a nedokážete byť k sebe úprimní?

Napadla ti už myšlienka, že by ste sa mali rozísť?

Ako často ste sa počas roka hádali?

Ako by si zhodnotila rok 2020?

Máte nejaké spoločné plány na rok 2021?

Ostanete spolu aj budúci rok? Otestuj sa v tomto kvíze
Vy dvaja ste si súdení, takže určite budete spolu!
Nič nenasvedčuje tomu, že by ste sa mali rozísť. Vyzerá to tak, že ste spolu naozaj šťastní a že ste si súdení. Počas tohto roku ste toho prežili naozaj veľa, no pred vami je množstvo ďalších dobrodružstiev. Vydajte sa na ne spoločne a užívajte si jeden druhého.
Nevyzerá to veľmi ružovo. Ale ešte nič nie je stratené.
Teraz aspoň vieš, že to medzi vami dvoma škrípe. Ak chceš, porozprávajte sa o tom a pokúste sa to vyriešiť. Možno sa vám podarí dať to ešte dokopy. Nový rok je aj o nových príležitostiach. Daj tomu šancu a uvidíš, čo sa stane. Ak však budeš vidieť, že on nemá záujem to riešiť, nechaj ho pokojne ísť. Nájdeš lepšieho, neboj sa.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.