Rok 2020 bol jednoznačne najnáročnejším rokom, aké si pamätáme. Museli sme sa popasovať s toľkými novými vecami a museli sme si zvyknúť na niečo, čo sme doteraz nepoznali. A to mohlo poriadne otestovať aj naše vzťahy.

Ako ste to zvládali vy? Užívali ste si domácu karanténu, ktorá vás dokonca ešte viac zblížila? Alebo ste sa hádali viac, než je obvyklé a bolo to pre vás naozaj ťažké?

Čo prinesie rok 2021? Ostanete spolu alebo by ste sa mali radšej rozlúčiť a každý ísť svojou vlastnou cestou? Zisti to v našom kvíze.

Môžeš sa na neho spoľahnúť a si vo vzťahu naozaj šťastná?

Napadla ti už myšlienka, že by ste sa mali rozísť?

Ako často ste sa počas roka hádali?

Ako ste spolu zvládli pobyt v domácej izolácii?

Máte nejaké spoločné plány na rok 2021?

Ako by si zhodnotila rok 2020?

Mávaš pocit, že je medzi vami dusno a nedokážete byť k sebe úprimní?

Ostanete spolu aj budúci rok? Otestuj sa v tomto kvíze
Vy dvaja ste si súdení, takže určite budete spolu!
Nič nenasvedčuje tomu, že by ste sa mali rozísť. Vyzerá to tak, že ste spolu naozaj šťastní a že ste si súdení. Počas tohto roku ste toho prežili naozaj veľa, no pred vami je množstvo ďalších dobrodružstiev. Vydajte sa na ne spoločne a užívajte si jeden druhého.
Nevyzerá to veľmi ružovo. Ale ešte nič nie je stratené.
Teraz aspoň vieš, že to medzi vami dvoma škrípe. Ak chceš, porozprávajte sa o tom a pokúste sa to vyriešiť. Možno sa vám podarí dať to ešte dokopy. Nový rok je aj o nových príležitostiach. Daj tomu šancu a uvidíš, čo sa stane. Ak však budeš vidieť, že on nemá záujem to riešiť, nechaj ho pokojne ísť. Nájdeš lepšieho, neboj sa.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.