Zima už konečne prišla aj k nám. Neodmysliteľnou súčasťou zimného obdobia sú vlnené svetre, kabáty, vysoké čižmy….. Čo bude v kurze túto zimu? Priprav sa. Fashion svetom bude vládnuť jednoduchosť a elegancia. Módne domy vytvárajú nové a nové extravagantné kúsky oblečenia ako sú kožušiny, čipky. Ošiaľ v nakupovaní práve začína.

Ešte stále nevieš ako by mal vyzerať tvoj vysnívaný outfit? Veľmi rýchlo sa môžeš stať trendsetterkou pre zimu 2017. Chceš v dave vyniknúť v tom najlepšom? Prinášam ti pár tipov:

 

1. Na začiatok skúsme niečo jednoduché. Čistá biela farba je dominantná v tomto outfite a s farbou baby pink vytvárajú klasickú, no pritom krásnu kombináciu.

https://www.instagram.com/p/BbhXXMPnE0M/?taken-by=billionwomanofficial

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

 

2. Hneď dva najžiadanejšie kúsky oblečenia tejto zimy v jednom outfite. Vysoké čierne čizmy, ktoré okrem toho, že vyzerajú nádherne aj príjemne zahrejú. A samozrejme nesmie chýbať ani chlpatá vesta, ktorá si získala srdce nie jednej ženy či blogerky.

https://www.instagram.com/p/BcK7OHan_it/?taken-by=billionwomanofficial

 

3. Klasické zimné bundy sú už minulosťou. Skúsme ich nahradiť niečim odvážnejším, a to oživenie kožušinou, ktorá bude tou správnou voľbou na mrazivé dni.

https://www.instagram.com/p/BcNIJOennry/?taken-by=billionwomanofficial

 

4. Nie vždy máme náladu opustiť komfort svojho domova.  Niekedy stačí obliecť si tématické pyžamo, vysoké hrubé ponožky, k tomu dobrá kniha a teplý čaj. Leňošenie môže začať.

 

5. Aj v zime môžme vyzerať dobre. Nie mať na sebe stále niekoľko vrstiev oblečenia. Niečo elegantné a vhodné na zimu v čom sa budeme cítiť sexi.

❄️ #winterfashion #homesweethome #phototakenby #daddy

A post shared by Julia (@julietta_fink) on

"Red | The Color Of Love, Danger, Passion" Rachel O. @chic_glam_style lb.nu/chicglamstyle #miagostuddedclutch #publicdesireboots #zarablazer #zarasuit #zarasheertop #ootd #lookbook "The color of love, the color of danger, the color of passion. The color red means many things to many people. This season however, red is the color that every fashion conscious person is rocking. From the runways of Milan with some of the hottest models to the streets of New York with some of the most famous celebrities, the color red has made a great invasion into our wardrobes this season. The popularity of the color red has been demonstrated not just with models on runways but also on social media platforms like Pinterest where its popularity has been reported to have increased by over 500% Red is a color for the bold. Rocking red, especially in its lighter shades is a bold statement that not everyone finds easy to do. The bold who wear red outfits from their dresses to their shoes and even the hats however stand out from the crowd and turn heads everywhere."

A post shared by LOOKBOOK (@lookbook) on

"pumpkin spice season" Karolina Dzielawska @eldziel lb.nu/dziel

A post shared by LOOKBOOK (@lookbook) on

Komentáre