instagram.com/haleyscornerr

Jeseň ide ruka v ruke s bundičkami a ľahkými kabátmi, ktoré nielen zahrejú, ale aj trošku okorenia celý outfit. Najčastejšie sa však stretávame s denimovými bundami, ktoré sú aktuálne najväčší trend jesene ako aj minulej, tak aj tejto. Poďme sa teda pozrieť na tie najlepšie outfity s „riflovkami“. 

Z elegancie na casual

Najjednoduchšia cesta ako vdýchnuť outfitu iný vibe je použiť kúsok z iného súdku. Napríklad keď máš romantické a elegantné šaty s lodičkami, prehoď cez ne riflovú bundu, podpätky vymeň za tenisky a outfit, ktorý by môžeš nosiť aj cez deň aj večer je na svete.

Denim on denim

Nemusíš sa báť kombinácie džínsov a denimovej bundy, práve naopak, je to teraz extrémne trendy a zažiariš ak zvolíš tento look. Snaž sa však zvoliť rovnakú alebo podobnú farbu rifloviny, pretože ak zvolíš tmavé džíny s bledou denimovou bundou, bude to faux pass. Najlepšie sa kombinuje v street style, pretože viac sa k takémuto looku hodí tričko s potlačou ako košeľa či blúzka.

Čierny denim

Mnoho žien sú zástankyňami čiernej farby denimu. Či už je to kvôli obľúbenej čiernej, alebo pretože zoštíhľuje už je na nich. Avšak my súhlasíme, že čierna je oživenie, čo sa klasického denimu týka. Nemusíš ju však kombinovať len s čiernymi džínami, ale aj napríklad s nohavicami rôznych farieb, vďaka čomu dokážeš krásne oživiť outfit. Nemusíš sa báť ani street štýlu v podobe mikiny, teplákov alebo podobných výmyslov.

Hrejivý denim

Nie je nad to mať štýlový a pritom hrejivý kúsok na chladnú jeseň alebo začínajúcu zimu. V tomto prípade si vyhrala, ak máš zateplenú džínsovú bundu. Nezáleží na tom, v akej farbe či strihu je, záleží na tom, ako ju skombinuješ a ako bude vyzerať výsledný outfit. Cez zimu ani nezáleží na tom, čo máš pod vrchnou časťou odevu pokiaľ je pútavý a oku lahodiaci, hlavne nech ti je teplo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista