December je za rohom a spolu s ním sa blíži aj obdobie Vianoc. Ak netušíš, čo by si mohla darovať svojim milovaným, poprípade chceš vymyslieť niečo naozaj originálne, prinášam ti zopár tipov, ktoré ti s výberom darčeka zaručene pomôžu. Mnoho z nich sa dá použiť aj na iné príležitosti ako sú Vianoce.

Čo tak niečo chutné v originálnom balení?

THIS IS SO DOPE #foodIRL (📷: @soyummy_bftv)

A post shared by Out of Office (@outofofficebymic) on

Výlet do minulosti? Žiaden problém! Stačí ti na to nejaká stará krabica, papier, potreby na písanie a hlava plná spoločných spomienok.

Ak si zručná a vieš štrikovať vlastnoručne vyrobené rukavice, čiapka či šál v tomto zimnom počasí určite nejedného potešia.

Daruj denník. Jednoduché čierne diáre zoženieš takmer všade, navyše budeš potrebovať len fixku, ktorou sa dá písať na rôzne materiály  (zohnať sa dá v rôznych hobby creative obchodoch) a trošku fantázie.

😍Make cool #journals yourself!😍 ☝#TUTORIAL_artistro It's a time for making #gifts 💝 Here is a wonderful #diy idea 👉Supplies: ✅Little journals ✅#artistromarkers Extra fine point (gold or silver color) ✅White chalk transfer paper Instructions: 👉Step 1.  Sketch a design or trace one using white chalk transfer paper 👉Step 2. Use #artistromarkers to draw the sketch that you transferred. 👉Step 3. Use a paper towel to wipe off the white transfer chalk once the design is finished. Here are a few designs you may create for #holiday #journals: Antlers, Stars, a great quote. 🙏Thanks @lilblueboofor Photos and inspiration. ……………………………………………………………………………. #artistro #diyidea #tutorial #craft #crafttutorial #diyjournal #easydiy #customgift #gifttutorial #diygift #holidaydiy #paintpens #paintmarker #craftlovers #giftwrap #handmade #paintmarkers #customdesign #craftideas

A post shared by Artistro (@artistro.artsupplies) on

A čo tak nejaký originálny hrnček? Budeš potrebovať jednofarebný (najlepšie biely) hrnček a zopár lakov na nechty. Podrobný postup ti ukáže nasledujúce video:

https://www.youtube.com/watch?v=plilr3EQynQ

Daruj fotky najlepšie v nejakom originálnom fotoalbume. Myslím, že fotky máme radi všetci. Vytlačiť sa dajú na každom kroku a zostrojiť nejaký originálny fotoalbum by nemal byť problém. Po prípade môžeš kúpiť nejaký jednoduchý rám, na ktorý môžeš nalepiť rôzne dekorácie a vložiť doň tvoju obľúbenú fotku.

Ak chceš darovať niečo, čo reálne využije, môžeš skúsiť vyrobiť takéto mydlá v podobe drahých kameňov. Budeš potrebovať transparentný glycerínový mydlový základ, nejaké farbivá na mydlo, esenciálne oleje pre príjemnú vôňu, pohár vhodný do mirkovlnky, nôž a niečo s čím to pomiešaš.

 

 

 

cover:pexels.com

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.