Máš už nakúpené vianočné darčeky? Tento rok ich veľa z nás začalo riešiť predčasne, pretože aj kuriéri sú vyťažení a netušili sme, aké opatrenia nás počas sviatkov čakajú. Ak ale nemáš nakúpené všetko, to vôbec nevadí. 

Aspoň sa budeš môcť zariadiť a nekúpiť svojmu priateľovi (prípadne ocinovi, dedkovi či bratovi) niečo, čo ho veľmi nepoteší. Alebo to zo svojho zoznamu darčekov rýchlo vyškrtneš a namiesto toho vymyslíš niečo nové.

Opýtali sme sa niekoľkých mužov na ich najhoršie vianočné darčeky, ktoré kedy dostali. Áno, niektorých nepotešil ani vianočný sveter, gýčové predmety so spoločnou fotkou, fotoalbum so spomienkami z dovolenky či deka. Považujú to za darčeky vhodné skôr pre ženu a nedokázali sa z nich tešiť tak veľmi, ako to partnerka čakala.

Okrem toho sme však natrafili na niekoľko „špecialít“. Po rozbalení darčekov pod stromčekom ostali chalani trochu zaskočení a nevedeli, ako si majú tieto dary vysvetliť. Venovala by si tomu svojmu niečo podobné?

„Raz som od svojej frajerky dostal sadu kuchynských nožov. Variť pritom neviem a nepamätám si, že by som niečo také niekedy spomenul. Neviem, či mi tým chcela naznačiť, aby som začal alebo tými nožmi naznačovala ešte niečo iné.“ (Miro, 24)

„Mne raz frajerka darovala mäsožravú rastlinu. Dala mi ju so slovami, že keď sa dokážem postarať o ňu, určite som už pripravený aj na dieťa. Čo dodať, po pár mesiacoch mi zdochla.“ (Ivo, 26)

„Ja som si raz pod stromčekom našiel jedlé spodné prádlo. Také z tých cukríkov, ktoré musíš odhryznúť. Viem, že to priateľka myslela dobre a chcela mi dať niečo vtipné, ale toto naozaj nie.“ (Majo, 22)

„Celý december som frajerke hovoril o novej hre, ktorá vyšla a ktorá by ma potešila. Zabalený darček mal rozmery tej hry, no o to väčšie prekvapenie prišlo, keď som zistil, že ide o obrázok nás dvoch, ktorý nakreslila jej kamoška.“ (Mišo, 25)

„Od priateľky som dostal kyvadlový zoskok. Nechápem, prečo to urobila, keď vie, že mám strach z výšky.“ (Paľo, 24)

„Mne raz frajerka kúpila takú mini verziu golfu, ktorú si zahráš na záchode. Chcela vymyslieť niečo vtipné, ale toto som fakt nečakal.“ (Aďo, 23)

„Ja som si pod stromčekom našiel lístky na koncert, na ktorý chcela ísť ona. Radšej mohla vybrať kapelu, ktorej by som sa aspoň potešil.“ (Peťo, 22)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.